Web sitemize hoşgeldiniz.

Ünlülerin Burun Estetik Doktoru

29 Temmuz 2018

Ünlüler tarafından, burun estetiği yapılması amacıyla en başarılı doktorlar tercih ediliyor. Tüm uygulamaların gerçekleştirilmesi ve internet üzerinden yeni uygulamaların değerlendirilmesini sağlayan bir hizmet süreci sunuluyor. Ünlülerin burun estetik doktoru olarak çalışmalarını sürdüren, yüzlerce operasyonda yer alan doktorlar halen Türkiye’de bulunuyor.

Ünlülerin Estetik Doktorları

  • Namık Kemal Baran: Bugüne kadar yapmış olduğu operasyonlarla sürekli olarak gündeme gelen estetikçiler arasında Baran da bulunuyor. Ajda Pekkan, Pınar Eliçe, Emel Sayın ve Hande Ataizi gibi pek çok ünlünün özel olarak tercih ettiği doktorlardan bir tanesi haline gelmiştir.
  • Nazım Durak: GATA’da görevini sürdüren doktorlardan olan ünlü profesörün özellikle pek çok ünlüyü tedavi ettiği biliniyor. Gönül yazar, Semra Özal, Ebru Destan da dahil olmak üzere, sanat dünyasının en önemli isimleri için estetik yapan bir doktordur. Son derece önemli bir yere sahip olan ismin sosyete dünyasını direkt olarak etkileyen bir çalışma süreci bulunuyor.
  • Reha Yavuzer: Özellikle televizyonda görülmesi nedeniyle ünlenen isimlerden olan Yavuzer’in sanat dünyasında adını duyurması da dikkat çekmesini sağlamıştır. Sanat ve sosyete cemiyetinin en önemli estetikçileri arasında kendine yer buluyor.
  • Fethi Orak: Silikon ile ilgili yaptığı çalışmalarla gündeme gelen en önemli estetikçilerden olan Orak, günümüzde yüzlerce vaka için çalışmasını gerçekleştirmiştir.
  • Nazım Çerkeş: Türkiye’de ünlülerin özellikle de burun ve yüz estetiği için tercih ettiği doktor olan Çerkeş, uzun yıllardır estetik faaliyetlerini sürdürüyor. Hande Yener, Niran Ünsal gibi son derece ünlü sanatçılar tarafından da tercih edilmesi ve günümüzde çok sayıda sanatçı tarafından ilgi görmesi de ismini duyurmasını sağladı.

Ünlülerin Başarılı Doktorları: Ünlülerin onca doktor içerisinde tercih ettiği isimler, özellikle de alanının en başarıları olması nedeniyle dikkat çekiyorlar. Sadece ünlüler için çalışmadıkları için, başvuruda bulunulması halinde direkt olarak sizin için de estetik yapacaklardır. Ünlülerin burun estetik doktoru olarak gösterilen tüm isimler günümüzde de hizmet vermeye devam ediyor. Burun ve yüzün diğer bölgeleri için detaylı bir incelemenin ardından çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştireceklerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ