Web sitemize hoşgeldiniz.

Top 7: En İyi 18. Doğum Günü Hediye Fikirleri

“Onsekiz, hayatın sunabileceği şeylerin tadına bakmanın sadece bir başlangıcı” sözünde bir inkar yoktur. Bir ergenlik yaşı, on beş vuruşun tam gaz hızıyla dönmesini sağlayan fışkırtma hissi ile geçer! Çocuğun yaşının sadece bir sayı olduğunu söyledikleri komik !? Fakat on sekiz yaşına geldiğinde, o şeyleri Güneş’in altında yasal olarak yapabilir.

Bu “nesil”, önceki nesillerin sahip olmadığı çok şey yaşadı. Teknolojik olarak konuşmak için hepsini gördüler ve şimdi yirmi birinden daha iyi biliyorlar! Bu farklı bir nesildir. Niye ya? Çünkü pil ile çalışan cihazlarda temel matematik öğreniyorlar. Yenilikçi fikirler başlarına, başlangıçları için 100 milyon dolarlık bir fon elde ederler. Ve duyguları ifadeler şeklinde değiştirirler.

Kendi başına 2018, 90’lı çocukların doğum günlerinin sonunu kutladı ve yeni binyılda doğanlar yetişkinleri arayabilirler. İşte mükemmel 18ince doğum günü hediyeleri bir karışımını sunuyor.

Fotoğraf çerçevesi

Fotoğraf Çerçevesi – Her gün 18 yaşındayken, resimlere baktığınızda saf nostalji hissi verir. Birincil 18. doğum günü hediyesi fikri, bir fotoğraf çerçevesinin adını sayar, çünkü dünyanın naif olduğu zamanlarda yarattığı anı tutar ve yakalar ve kuşkusuz bu değerli bir hatıradır.

Pasta

Bir pasta olmadan Dudak Smacking Cake- 18. doğum günü partisi büyük show! O büyük kutlama için bir merkez olan on sekizinci doğum günü pastasıyla yanlış gidemezsin. On sekiz yaşında bir pasta “18” numaralı mumlarla tasarlanmalıdır. Bunu arkadaşınızın yüzünün her yerinde lekelemek istediğini biliyoruz, bu yüzden unutma.

Bira kupası ya da İçki Matarası

Bira Kupası eğlenceli bir 18. Doğum günü hediyesi fikri! Nasıl? Açıklayacağız! Arkadaşın hala yasal olarak içemeyeceksin ama ona ilk etapta alay etmek için ona hediye edebilirsin! Komik ama düşünceli geliyor! Harika bir gülüşün olması için mocktail ile doldurursanız en iyisi Içki Matarası!

Seyahat Dergisi ya da Ajanda

Bir Seyahat Dergisi – Bu, yeni maceralara başlamak için mükemmel bir yaş ve hayat size atılacak 18 bir arkadaş ya da kuzen arkadaşım, bu yüzden ona çekici ve düzenli bir seyahat dergisi hediye ederek yolculuğuna başlayın. Çok yararlı bir hediye – seyahat etmeden de her yere götürebilir. Bu 18. doğum günü hediyesi fikri, alıcınızın sizi her zaman hatırlatmasını sağlayacaktır!

Doğum Günü Çiçekleri

Doğumgünü Çiçekleri – Başka hiçbir hediye, doğum günü çiçeklerinden ziyade, sadece yetişkin alıcınıza neşe getirebilir. Sabahın ilk akşam yemeğini yapmadan önce sabahın erken saatlerinde doğum günü çiçeklerini gönderin. 18. yaş günlerini, çiçeklenecek bir gün geçirdiğinizde yüzlerinde yapacakları sırıtmayı hayal edin!

Kupa

Kişiselleştirilmiş 18. Doğumgünü Kupa – Arkadaşınız veya 18 yaşına gelmiş bir kuzen, neşe dolu hediyeler hayranı değil mi? Aksi takdirde, kişiye özel bir Kupa Bardak gönderebilir ya da onlarla arkadaşlık etmelerini sağlayabilirsiniz! Onları değerli eşyalarıyla koruyabilirler ya da her gün gerçek hislerinizi yudumlayabilirler! Kişiselleştirilmiş Hediyeler, şüphesiz güzel anıların bir tutamını yanınızda taşıyor!

Duvar Posteri

Duvar Posteri – Son olarak, en azından bir duvar posteri, herhangi bir fan-kız / oğlanın odasında bulunduğu yer. En sevdikleri alıntı / karakter / aktör veya hatta en sevdikleri yerlerin bir fotoğrafını sorun ve onlara çerçeveli bir poster olarak hediye edin. Bir poster duvarın bir aksesuarı ve 18 yaşında bir oda için harika bir hediye fikri!

18. Doğumgünü Hediye Fikirlerimizle, yetişkinlik dünyasına tanıdığınız bir çocuğu hoş geldiniz. Erkek ya da Kız Bu hediyeler, büyük günlerinde gerçek dünyaya adım atarken onları memnun edeceklerdir!

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ