Web sitemize hoşgeldiniz.

Takım İçki Mataraları

Keyifli gezilerinizde, mola zamanlarınızda veya dışarda çalışmanız gereken durumlarda içkinizi yanınızda kolaylıkla taşımanız sağlayacak olan içki mataraları, tek satılmalarının yanında alternatif olarak uyumlu setler halinde de satılabiliyor.

Ceket iç cebine sığabilecek boyutta klasik bombeli olanlar, çantası ile taşıma kolaylığı sağlayanlar veya yuvarlak üretilenler gibi görsel birçok çeşidi olan içki mataralarının tasarımına uygun anahtarlık, çakmak ve şat bardağı gibi set çeşitleri de meraklıları için özel kutuları ile piyasa da bulunmakta.

Set ürünler tasarımları birbiri ile uyumlu özel kutuları, dekoratif kullanıma uygun estetik görünüşleri ile hoş bir hediye alternatifi olarak da beğeniniz sunulmakta.

Set İçki Mataralarının Avantajı Nedir?

Şat bardakları, çakı, anahtarlık ve çakmak ile takım olarak üretilen içki matarası çeşitlerinin avantajlarından birisi beğendiğiniz bir tasarımı birçok üründe kullanma imkânı sunuyor olmasıdır.

Yanınızda taşıdığınız içkiyi yanınızdakilerle paylaşma imkânı sağlayacak olan şat bardakları keyif ve zevki başkalarına sunma ayrıcalığını tatmanızı da sağlayacaktır. Bu sayede yani tanıdığınız insanlarla sıcak bir arkadaşlık bağı oluşturabilirsiniz.

Set ürünler dışında tek ürünlerinde yanında verilen ufak huniyle de kolaylıkla içkiniz mataranıza doldurabilirsiniz. Oluşabilecek taşma ve dökülme sorunlarından da böylelikle kurtulmuş oluyorsunuz.

İçki Mataralarının Muhafazası Nasıl Olur?

İçki mataranızı kullanmadığınız zamanlarda ağzı açık şekilde muhafaza etmeniz gerekir. Bu sayede içerisinde oluşabilecek kötü kokuları da engellemiş olursunuz. İçki mataralarının kapakları kaybolmaması için ağız kısmına bir aparatla tutturulur. Bu aparat kapağı açma ve kapamada herhangi bir zorluk oluşturmaz.

İçki matarasını kullanmadan önce durulamanız, içerine kaçmış olabilecek toz parçalarından kurtulmanızı sağlayacaktır. Ayrıca mataradaki içkinin üç günden fazla durmaması tavsiye edilmektedir.

İçki Mataraları Hangi Ürünler İçin Kullanılabilir?

Çoğunlukla alkollü içki koyulması için üretilen bu ürünlerde asitli içecekler ve meyve suyu taşınmaması gerekir. Bu tür içecekler ürünün karamasına ve oksitlenmesine sebep olur.

Alkol dışında kahve gibi içecekleri de içki mataralarında saklayabilirsiniz. Metal veya paslanmaz çelikten üretilen mataralar kolay temizliği sayesinde de tercih sebebi olmaktadır.

Sizde içkini yanınızda taşımanın pratik ve şık bir halini istiyorsanız içki mataraları tam da sizse uygun.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ