Web sitemize hoşgeldiniz.

Kırışıklıklarınızı Giderici Kremler

Her kadının belli bir yaştan sonra kırışıklıklar sorunu olmuştur. Hücrelerin yavaş yavaş ölmesiyle birlikte derimiz de kırışmaya başkar. Bu kırışıklıklar her ne kadar moralimizi bozup yaşlandığımızı belirtse de çok fazla moral bozmanın anlamı da yoktur. Kadınlar hem her yaşta güzelken hem de bu kırışıklıkları tamamen olma da büyük çoğunluğunu kırışıklık giderici kremler kullanarak engelleyebilirsiniz.

 Kırışıklık Giderici Kremler & Fiyatları

Total Face Lift Kremi: Bu kremi kullanarak kırışıklıkları anında pürüssüzleştirebilirsiniz. Normalde kırışık giderici kremler etkisini yavaş yavaş gösterir, bu krem anlık etki yaratan bir kremdir. Makyajdan önce cildinize krem sürer gibi sürüp etkisini 5 dakika içinde görebilirsiniz. Bu krem kırışıklıkların tamamını doldurarak cilde botox etkisi yapar. Bu kremi 90-100 tl arasında bir fiyata alabilirsiniz.

Ellezza Salyangoz Özlü Kırışıklık Kremi: Bu krem tamamen kırışıklık düşmanıdır. Kullanıldığı süre içinde yavaş yavaş kırışıklıklarınız gider ve cildiniz ışıldamaya başlar. Bu krem daha çok 40-50 yaş arası bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Yaşınız genç ise önerdiğimiz başka kremlere yönelebilirsiniz. Bu kremin fiyatı 55-60 tl arasındadır.

 Olay Regenerist Regenereating Serum: Uzun vadeli bir çözüm istiyorsanız bu serum tam size göre. Olay ürünlerinin arasından en çok tercih edilen üründür. Etki alanı özellikle alın ve dudak bölgesindeki kırışıklıklardır. Bu ürünün fiyatı 55-60 tl arasında değişmektedir.

Estee Lauder Kırışıklık Kremi: Bu kremi kullanan kadınlar kremden kesinlikle geri dönüş alabilmektedirler. Bu ürünü kullananlardan büyük bir çoğunluğu olumlu sonuç almaktadır. Bu kremin fiyatı 150-160 tl arasında değişmektedir.

 Sebamed Kırışıklık Önleyici Krem: 30-40 tl arasında değişen bir fiyata sahip olan bu krem, son zamanlarda oldukça iddialı çıkışlar yaparak kırışıklık giderici kremler arasında yerini almıştır.

 Doğacı Marka Ürünler: Bu markanın kremlerinden biri olan kayısı kremi kırışıklıkları gidermek konusunda oldukça başarılı bir kremdir. Doğal yapısı nedeniyle cildinize hiçbir zararı olmadan kırışıklık gidermede yardımcı olur. Bu krem 10-15 tl arasındadır.

 Loreal Paris Revitalift Krem: Kırışıklıkları uzun vadede gideren bu krem 40-45 arası bir fiyattadır.

 Lancome Marka Ürünler: Bu ürünler ünlüler tarafından çokça kullanılmaktadır. Fiyatı 140-160 tl arasında yüksek olsa da, cildiniz için değer.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ