Web sitemize hoşgeldiniz.

Kılıflı İçki Mataraları

Sevdiğiniz içkiyi yanınızda taşımanın en şık yolu olan içki mataraları, cepte taşınabilmesinin yanın da boyutları ile uyumlu özel olarak üretilen kılıfları sayesinde hep şıklık hep de kolaylığı bir arada sunuyor.

Dışarda hazır ürünler tüketmekten hoşlanmayan çoğu kimse evde kendi hazırladıkları yiyecek ve içecekleri yanlarında taşıyorlar. Bazı görüşlere göre daha sağlıklı olan bu tercihte en önemli sorun hazırladığımız ürünleri taze ve zara gelmeyecek şekilde taşıma yöntemleri bulabilmek.

Böyle sıkıntısı olan ve içkisini yanın da taşıyan kişiler için içki mataraları vazgeçilmez ürünlerin başında geliyor diyebiliriz. Uzun ömürlü yapısı ve şık tasarımları ile tercih edebileceğiniz bir ürün

İçki Matarası Kılıfları Hangi Malzemelerden Üretilir?

İçki matarası kılıfları çoğunlukla deriden üretilir. Mataranın boyutuna göze özel kalıplar vasıtası ile kesilerek üretilen kılıflar matarayı taşımada büyük kolaylık sağlayacaktır.

Klasik bir ürün olan içki matarası kılıfları da bu minvalde fazla abartılı olmayan şık ve elegand tasarımlar yapılarak üretilir. Kılıfların yan kısımlarında sap takılabilecek bir aparatta bulunmaktadır.

Matara kapağının kolayca açılmasını sağlayacak kesi olan kılıflar sağlam bir şekilde içki matarasını satarak çarpmalar ve düşmelere daha dayanıklı bir hale gelmesini de sağlar.

Matara Kılıfını Faydaları Nelerdir?

Yanınızda taşıma kolaylığı sağlamasının yanı sıra, kılıflı mataralar hem daha şık görünür hem de zedelenmelere karşı daha korunaklı olurlar. İçerisine koyduğunu içkinizi keyifle yudumlamanız huşunda da kolay bir tutuş sağlayarak elinizden kaymasını engeller.

Paslanmaz çelikten üretilen içki mataraları kullanım sırasında elinizden kaymaya müsait olabilirler. Deriden üretilen matara kılıfların sayesinde elinizden kayarak oluşabilecek kazalarında önüne geçilmeye çalışılmıştır.

Kullandığı ürünlerin rahat ve uzun ömürlü olmasını isteyen herkesin kılıflı mataraları tercih etmesini tavsiye ederiz.

Kılıf Çeşitleri Nelerdir?

İçki mataralarını boyuna göre özel üretim olan kılıflar, farklı malzemelerden üretilebilecekleri gibi suni veya gerçek deri daha fazla terci edilen malzemedir. Bunun sebebi şık ve uzun ömürlü olmasını sağlamak olabilir.

Matarayı tamamen sarması hedeflenen kılıfların cüzdan şeklinde olanları, cepli olanları gibi çeşitlerinin yanında baskılı olarak üretilen çeşitleri de mevcuttur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ