Web sitemize hoşgeldiniz.

Kanyak Matarası Kullanım Şartları Nelerdir?

10 Aralık 2017

Kanyak matarası kullanmak düşünüldüğü kadar zahmetli değildir. Günlük hayatınız içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kanyak matarası temizleme işlemine dikkat etmeniz halinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak sık sık matara almanıza gerek olmayacak kaliteli ürünlerdir.

Kanyak Matarası Ne İçin Kullanılır?

Herkesin bildiği gibi matara içine içecek konulan ve konulan içeceğin bozulmasını engelleyen taşıma kaplarıdır. Kanyak matarası modelleri de sıklıkla kanyak taşımak için ya da Brandy adı verilen içeceklerin taşınmasında kullanılan Avrupa ülkelerinde ve Türkiye’de sıklıkla tercih edilen bir modeldir.

Günümüzde moda olan bir aksesuar olmadığını söylememiz gerekir. Uzun yıllardır var olan ve özellikle beylerin daha fazla kullanmayı tercih ettikleri modellerden biridir. Günümüzde farklı amaçlarla kullanıldığını görebilmektesiniz. Asıl amacı olan alkol taşıma amaçlı olarak kullanılmasının yanı sıra hediye olarak da sunabileceğiniz seçenekler arasında yerini almaktadır. Bunun dışında dekor amaçlı olarak da ev ya da ofislerde kullanılmaktadır. Şık tasarımları ve yanında şat bardaklı setleri ve orijinal kutularıyla dekor olarak hoş bir görüntü sağlamaktadır.

Kanyak matarası kullanımı dışında dekor amaçlı kullanılması hediye satışı yapan yerleri de harekete geçirmiş farklı kombinler seçenekler arasına koymuşlardır. Hediye almak istediğinizde dilerseniz kutulu modeller içinde 2‘li ya da 4’lü şat bardaklı alternatifleri değerlendirebilir dilerseniz anahtarlıklı ya da çakmaklı olan setlerden sevdiklerinize uygun olanları beğenebilirsiniz. Deri kılıflı olan modeller daha çok beyler için tercih edilirken cam malzeme kullanılarak yapılan kanyak matarası modelleri de son derece hoş bir görüntü sağlamaktadır.

Kanyak Matarası Özellikleri Nelerdir?

Kanyak matarası hediyelik eşyalar arasında uzun zamandır yerini almış sıra dışı kabul edilen hediyeliklerdendir. Özellikleri bakımından kullanışlı ve uzun ömürlü olması hediyenizi de anlamlı kılmaktadır.

  • Üretiminde kullanılan malzemeler birinci sınıf olup dayanıklılığını arttırmaktadır.
  • İç malzemesinde paslanmaz çelik kullanılmakta dış kaplamasında darbelere karşı korumalı materyaller tercih edilmektedir,
  • Basklı modellerin yanı sıra klasik seçenekleri de bulunmaktadır,
  • Deri ve kumaş kaplamalı modellerin olması ve farklı renk alternatiflerinin olması hanımlarında kolaylıkla kullanabilecekleri ürün haline gelmesini sağlamaktadır,
  • El işçiliği ve makine işçiliğinden faydalanılarak yapılan özel tasarım ürünlerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ