Web sitemize hoşgeldiniz.

İçkiniz İçin Deri veya Cam Seçenekler

İçkileri saklamak hem sağlıklı bir muhafaza hem de dekorasyon açısından iki alanda öne çıkıyor. Her ikisi içinde uygun olan cam içki matarası çeşitleri ile oldukça iyi bir tercih yapmış oluyorsunuz. Camın sağlıklı yapısı sebebi ile bütün içkileriniz için en iyi muhafazaya sahip olması dışında çeşitli renk ve şekilde üretilen cam mataralar ile de de dekorasyon anlamında hem de kendi sitilinize katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Cam matara çeşitleri piyasada oldukça yaygın bir şekilde yer alıyor. Hem online hem de mağazalarda cam içki şişesi veya mataralarını bulmanız mümkün. Üretilen camın kalitesine göre de bu tip mataraların fiyatları değişiyor.

Deri Kaplı Matara Çeşitleri

  • Sevdiklerinize şık bir hediye vermek isterseniz veya evinizde dekorasyon amaçlı olarak deri içki matarası modellerini bu konuda değerlendirebilirsiniz.
  • Sevdiklerinizin tarzını da tamamlayabilecek olan bu mataralar kolayca cepte taşınıyor ve isterseniz kişiye özel olarak da üretilen çeşitleri var.
  • Deri veya suni deri kaplı olarak piyasada çok çeşidi bulunan bu tip mataraları da yine internet üzerinden veya ilgili mağazalardan satın alabilirsiniz.
  • Deri matara çeşitleri de malzeme ve yapılış farklılığı sebebi ile oldukça farklı fiyat farklılıklarında bulunabiliyor ve her bütçeye göre bir matara bulma şaşınız var.
  • Pratik olarak içkinizi taşımanın en kolay yolu olan mataraları aynı zamanda şık deri kaplamaları sebebi ile dekorasyonunuz için de kullanabilirsiniz.

Cebinizde İçkinizi Kolaylıkla Taşıyın

Cep içki matarası çeşitleri ile oldukça rahat bir şekilde içkinizi yanınızda taşımanız mümkün olabilir. Kullanımı oldukça eskiye dayanan cep içki mataraları ile aynı zamanda tarzınıza da retro bir dokunuş yapabiliyorsunuz. Cep içki mataraları aynı zamanda oldukça şık bir hediye seçimi de olabiliyor. İçki seven arkadaşlarınıza ya da sevgilinize bu tip bir matara alarak oldukça şık ve işlevsel bir tercih de yapmış olursunuz. Bu tip mataraları aynı zamanda yine deri kaplı ve kişiye özel olarak da bulmak mümkün olabiliyor. Deri kaplı olan cep mataraları için isim veya logo tercihini de kendiniz yapabiliyorsunuz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ