Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Setleriyle İçkinizi İstediğiniz Zaman Yudumlayın

İçki severlerin yanından ayırmayacağı ürünlerden biri olan içki mataraları son günlerde gündeme gelen hediyeliklerin başındadır. Zaman içerisinde değerini yitiren ve nostalhik bir ürün olarak sadece süs eşyası olarak raflarda kalan içki mataraları, artık popülerliğini yeniden kazanmaya başlamıştır. İçki matarası seti alacaksanız bu nedenle sevdikleriniz için bunu hediye olarak düşünebilir, sadece kendinize değil, başkalarına da sıradışı bir armağan olarak verebilirsiniz. Yalnızca erkeklerin kullanabileceği yanılgısına da düşmemeniz gerekir. İçki mataraları içki sever kadınlara da alınabilecek güzel hediyelerdendir. Bayan içki matarası modellerine baktığınız zaman mutlaka ilginizi çekecek ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel tasarımlar yapılabildiği için mataraya uygun bir desen ve renkli olacak şekilde matara siparişi verebilirsiniz.

İçki Matarasını Set Olarak Almak Daha mı Mantıklıdır?

İçki matarası alacağınız zaman tekli alabileceğiniz gibi bunu set halinde de sipariş edebilirsiniz. Set içerisinde yer alan diğer ürünler kısaca şunlar olmaktadır:

  • Huni
  • Bardaklar
  • Anahtarlık
  • Çakmak

Kimi zaman sadece anahtarlık ya da sadece çakmak eşantiyon olurken kimi zaman ikisi birden olmakta ve hatta kalem gibi farklı yan ürünlerde set içerisinde yer almaktadır. Ancak set içerisinde en çok kullanılan ve vazgeçilmez olan shot bardaklarıyla hunidir. Bardaklı içki matarası olarak da bulabileceğiniz matara setleri, hediye olarak alınan kişi için daha özel olacaktır. Zaten yapılan malzemeye göre set içerisinde yer alan diğer malzemelerin kaplaması da uyumludur. Böylece takım bozulmadan aldığınız kişi takımı kullanabilecektir.

İçki Matarası Fiyatları Pahalı mıdır?

İçki matara fiyatları kullanılan materyale göre değişir. Örnek vermek gerekirse deri içki matarası mataralar içerisinde en pahalı olanıdır. Zaten içerisinde de çelik kaplama kullanıldığı için yıllarca kullanılacak bir üründür. Cam ve gümüş gibi farklı malzemelerden üretilenleri de sayabiliriz. Pahalılık olarak set olanların da daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Setlerdeki ürünler ne kadar artarsa fiyat olarak da o kadar yüksek olacaktır diyebiliriz. İçki matara fiyatlarını karşılaştırmak için bir kaç farklı satış sitesine ve tobacco shoplara detaylı olarak bakabileceğinizi söyleyebiliriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ