Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Setleriyle Her Yerde İçki İçmeye Hazırlanın

İçki içmek sadece dışarıda barlar ve restoranlar içerisinde yapılan bir eylem değildir. Bu tip yerlerde oturmayı sevmeyenler ve içkiye verdiği parayı gereksiz bulanlar, çok daha sevdiği köşelerde, deniz kenarlarında ya da tatilde, kampta kısacası bir çok yerde istediği zaman içki içmek ister. İşte buna çözüm olan içki mataraları da aslında yeni çıkmayan ve senelerdir varolan bir üründür. Ancak uzun zamandır unutulmaya yüz tutan bu ürün son zamanlarda yeniden canlanmış ve içki içenlerin de dikkatini çekmiştir. Her ne kadar erkeklerin kullandığı düşünülse de sadece erkeklere yöenlik bir ürün değildir ve bayan içki matarası çeşitleri de tobacco shoplarda ya da internette bulunabilir.

İçki matarası setlerini kullanmak ve içkiye hazırlık yapmak için tek yapmanız gereken kendiniz için en mantıklı matarayı ya da matara setini bulmak olacaktır. Genelde daha kullanışlı olması açısından tavsiye edilen matara setleridir.

İçki Matarası Setleri Nasıldır?

Hediyelik içki matarası alıyorsanız özellikle set olanları daha şık gözükmesi nedeniyle tercih etmelisiniz. İçki matarası setlerini kullanırken ürünlerin takım olması için kaybolmamasına özen göstermelisiniz. Genelde içerisinde yer alan malzemeler şöyledir:

  • Matara
  • Huni
  • Çakmak ya da anahtarlık
  • Shot bardakları

İçki matarası setlerinin en kullanışlı yanı bardakların da olmasıdır. Çünkü ikram ederken yanınızda ekstra bardak taşımanıza ya da başka bir yerden bardak almanıza gerek kalmayacak. Bu sayede kolaylıkla içkinizi hem siz hem de sevdikleriniz yudumlayabilecek.

İçki Matarasını Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İçki matarası kullanımı unutulmamalıdır ki sadece alkol içeren maddelere karşı üretilmiştir. Siz her ne kadar bunun içerisine farklı bir meşrubat koymanın zararsız olacağını düşnseniz de farklı meyve suları içki matarasının yapısını bozacaktır. Özellikle de asit içeren ürünler koymanız çok daha fazla bozulmasına neden olacaktır. Bu nedenle matara çeşitlerine baktığınız zaman paslanmaz ve çelik olanları tercih etseniz de ya da gümüş içki matarası gibi farklı modellere yönelseniz de hiç biri için içerisine farklı malzeme koymamaya çok dikkat etmelisiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ