Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Setleri İle Konuklarınıza Jest Yapın

İçki mataraları bardaklı içki matarası modelleri ile oldukça şık bir hediye olarak vitrinlerde yerini alıyor. Matara modelleri günümüzde oldukça fazla çeşidi ile her türlü içeceğiniz için üretiliyorlar. Bu matara çeşitleri fiyatları bakımından kullanılan ve mataranın kaplama malzemesi bakımından oldukça farklılık gösterebiliyor. Set içinde de satılan mataraların içine konulduğu ahşap kutunun ağacı veya mataranın üzerindeki deri kaplama bile matara fiyatlarının değişken olmasına sebep olabiliyor. Oldukça şık tasarımlara sahip olan matara çeşitleri aynı zamanda ev, ofis veya dükkânınız için hoş bir dekorasyon ayrıntısı da olabiliyor. Bardaklı, set olarak satılan matara seti modelleri aynı zamanda içki ikramlarınız için hoş bir seçenek.

Matara Hediye Alırken

  • Hediyelik içki matarası çeşitleri piyasada oldukça fazla çeşidi ile birlikte bulunuyor. online bir araştırma yaparak hem çeşitleri hem de matara modelleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.
  • Matara modelleri genelde alkollü içkileriniz için paslanmaz çelikten ve deri kaplı olarak üretiliyorlar.
  • Hediyelik olarak alacağınız matara modellerini aynı zamanda kişiselleştirerek de sevdiklerinize hoş bir jest de yapmış oluyorsunuz.
  • Yuvarlak veya deri kaplı matara modellerini isime özel olarak sipariş etmek mümkün olabiliyor.
  • Siparişlerinizi online olarak verebiliyorsunuz.
  • Matara setleri tekli matara çeşitlerine göre fiyat olarak biraz daha fazla olabiliyor.
  • Yine paslanmaz çelikten üretilen bu setlerin her modelini bulmak mümkün.

Matara Çeşitleri

Matara modelleri başta cep içki matarası olmak üzere pek çok modeli ile piyasada bulunuyor. Cep içki mataraları deri kaplı veya sadece paslanmaz çelik olarak da bulunabiliyor. Pek çok online mağazada bulabileceğiniz cep içki mataraları aynı zamanda deri omuza asılan kılıfları ile de oldukça pratik bir kullanıma sahip. Tasarım olarak şık ve doğru kullanım ile de uzun süre kullanabileceğiniz bu mataralar ile içeceğinizi her daim cebinizde taşıyabiliyorsunuz. Matara çeşitleri aynı zamanda cam olarak üretiyorlar. Daha çok su için üretilen bu mataralar ile suyunuzu camın sağlığı ile birlikte yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Matara çeşitleri set olarak veya kişiye özel de satın alınabiliyor.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ