Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Setiyle İçkinizden Herkese İkram Edin

Alkol tüketmeyi seviyorsanız ve aynı zamanda içkinizi insanlarla paylaşmak sizin hoşunuza gidiyorsa o zaman içki matarası seti alarak her daim içkinizi sevdiklerinizle her yerde paylaşabilirsiniz. Hediyelik içki matarası olarak da üretilen matara setleri içerisinde bulunan pek çok ürün nedeniyle sizi son derece memnun edecek, kullanışlı bir üründür. Özellikle erkeklerin daha sık kullandığını söylediğimiz içki mataraları, kamp ve dağcılıkla uğraşan kişiler için de çok kullanışlıdır. Bu sayede alkol ısınmadan, günlerce muhafaza edilebilecek ve gidilen irtifası yüksek, şehir merkezinden uzak olan, alış veriş merkezlerinin  ve bakkalların olmadığı alanda içki içebilmenizi sağlayacaktır.

İçki Matarası Setinin İçerisinde Neler Olur?

İçki matarası setlerinin içerisinde başlıca shot bardakları ve huni olur diyebiliriz. Bardaklı içki matarası adı altında satıldığını söyleyebileceğimiz bu modeller içerisinde shot bardağı sayısı bazen 2 bazen de 4 olmaktadır. Bu sayede gittiğiniz her yerde bardağınızı da yanınızda taşımış olacak ve böylece bardağınızla başkalarına da içkinizden ikram edebileceksiniz. Bir diğer malzeme olan huni ise, içkiyi bardağa taşırmadan ve etrafa saçmadan dökmeye yaradığı için kullanışlıdır. Bu setler ideal boyutlarda olduğu için kolay taşınır. Ayrıca bardaklar da paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bardaklar içerisinde asitli başka içecekler tüketmemeye özen göstermeniz gerekir. Huni ve shot bardağı dışında eşantiyon olarak anahtarlık ve çakmak gibi ürünleri de set içerisinde bulabilirsiniz. Bu çakmaklar genelde pipo ve puro yakılmasına yarayan şekilde üretilmiş olan çakmaklar olduğu için son derece şıktır.

İçki Matarası Modeli Nasıl Seçilir?

İçki matarası modelleri için internetteki e ticaret mağazalarına bakabilirsiniz. Gümüş ve deri gibi farklı kaplama türlerinde modeller bulabileceğiniz gibi mataraları boyutlarına ve hacmine göre de bulabilirsiniz. Cep içki matarası gibi daha küçük modelleri ya da hacmi daha geniş modelleri vardır. Damat içki matarası gibi özel kullanımlar için de mataralar vardır. Ayrıca kişiye özel tasarımlar da yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha kişiye özel ve kaliteli bir hediye hazırlamış olacak ve istediğiniz şekilde hediyeyi tasarlayabileceksiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ