Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Setiyle Çağı Yakalayın

Son zamanlarda popüler olan sıradışı hediyeliklerden biri olduğunu söyleyebileceğimiz içki mataraları özellikle alkol kullananların çok fazla ilgisini çekecek bir hediye diyebiliriz. Zaman içerisinde daha da popüler hale geldiğini söylediğimiz içki mataraları, kolay bir şekilde alkolünüzü muhafaza etmeye yararken aynı zamanda farklı modelleri ve kişiye özel tasarımlarıyla da iyi bir hediye fikri haline dönüşüyor diyebiliriz. Sadece erkeklere özel değil bayan içki matarası modelleri de olduğu için her cinsten insana alınabilecek hediyelerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

İçki Matarası Setleri Sevdiklerinize En Güzel Hediye

Genelde paslanmayan metalden yapılan içki mataraları bilhassa doğa sporlarıyla ilgilenen kişilerin ilgisini çekmektedir. Çünkü şehirin dışına çıktığınız zaman içki alabilecek bir yer bulmakta zorlanabilir ve yanınızda içki taşımakta da zorlanabilirsiniz. Ancak içki mataraları bu sorunu gideriyor ve hem kolay taşımanızı hem de içkinin soğuk bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyor.  Bu nedenle çok fazla kullanacağınızı düşünüyor ve çok sık yanınıza içki alıyorsanız o zaman en iyi içki matarası modellerine bakarak dayanıklılığı en sağlam ürünleri tercih etmeniz gerekir. Bu ürünlerde genelde paslanmayan çelikten üretilen ve dış kaplaması deri olan ürünlerdir. Ayrıca kullanım esnasında da dikkatli kullanmalı, asitli ve benzeri ürünler koymamaya da son derece özen göstermelisiniz. Alkollü her tür içeceği koyabilirsiniz ancak meyve suyu ve benzeri meşrubat koymamak da son derece önemlidir.

İçki Matarası Setleri Nelerden Oluşur?

İçki matarası seti alacağınız zaman bunun farklı farklı modelleri vardır. Ancak genelde her sette shot bardağı ve huni olmaktadır. Bardaklı içki matarası aldığınız zaman yanında verilen bardaklar bazen iki adet bazen de dört adet olabilmektedir. Hangisi sizin için uygunsa o seti tercih edebilirsiniz. Bazı setlerde yanında eşantiyon olarak kalem, çakmak ve benzeri ürünler de verilebilmektedir.

İçki matarasını şu modellerde tercih edebilirsiniz:

  • Bardaklı içki matara modelleri
  • Gümüş kaplama olan matara modelleri
  • Cam kaplama olan matara modelleri
  • Deri kaplama olan matara modelleri
  • Cep içki mataraları
  • Hacmi geniş olan matara modelleri
  • Kişiye özel matara modelleri

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ