Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Seti En İlginç Hediyeniz Olsun

Sevdiklerinize ilginç hediyeler almak artık matara setleriyle daha kolay. Genelde nostaljik hediye sevenlerin ve özellikle de içki tüketmeyi sevenlerin son derece seveceği bir hediye olan içki mataraları internet üzerinde ve bazı tobacco shoplarda kolaylıkla bulabileceğiniz hediyeler arasında. Sevdikleriniz için siz de hediyelik içki matarası alacaksanız pek çok farklı modeline göz atabilir ya da tamamen kişiye özgü tasarımlar da yaptırabilirsiniz.

İçki Matarası Seti Nereden Bulunur?

İçki matarası seti almak hediye anlamında daha cazip olacak ve aynı zamanda daha fazla işe yarar olacaktır. Çünkü set içerisinde kanyak matarası dışında aynı zamanda shot bardakları ve huni gibi malzemeler de olur. Shot bardakları çeliktir ve paslanmadığı için uzun süre kullanabilirsiniz. En iyi içki matarası almak için iyi bir araştırma yapmanız gereki çünkü bazı modeller 2 shıt bardağı varken bazı modellerde 4 shot bardağı olur. Bardak olduğu için bu sayede gittiğiniz her yerde yanınızda bardak olduğu için kolaylıkla içkinizi çıkararak içebilirsiniz. Bilhassa dağcılık ve mağaracılık gibi faaliyetlerle uğraşarak lehir merkezinden uzağa gidenler bu içki matara setlerini çok fazla kullanır.

Huni dediğimiz aparat da içkinin bardak içerisine dökülmeden koyulmasını sağlamaktadır. Huniye doldurulan içki ardından bardağa  taşmadan dökülecektir. Ayrıca bazı matara setlerinde anahtarlık, kalem, çakmak gibi çeşitli eşantiyon ürünler de olmaktadır.

İçki Matarası Modeli Nasıl Seçilir?

  • İçki matarası modelleri için dış yüzeye bakabilir ve gümüş içki matarası, deri içki matarası gibi modellere bakabilirsiniz.
  • Üstündeki tasarıma göre de matara alabilir ve kişiye özel tasarımlar yaptırarak üzerine fotoğraf ya da resim bastırabilir. Renklerine göre tercih de edebilirsiniz.
  • Matara seçerken boyutu da önemlidir. Bazıları küçük hacimli ve bazıları büyük hacimli olur. Hacmine göre set fiyatları ve yanındaki shot bardağı sayısı da değişecektir.
  • Damatlar için içki matarası bulabileceğiniz ilginç ve özel zamanlar için üretilen içki mataraları da vardır.
  • İnternet üzerinden içki matarası alabileceğiniz gibi bunları farklı ürünler satan tobacco shoplar üzerinden de alabilmeniz mümkündür diyebiliriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ