Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Modelleri ve Kullanım Alanları

İçki matarası modelleri ile içkinizi her daim yanınızda taşıyarak oldukça şık bir hava da yaratabilirsiniz. İçki matarası modelleri hem alkollü hem de alkolsüz içkileriniz için oldukça fazla çeşitte ve renkte üretiliyor. İçki matarası modelleri arasında;

  • Zippo içki matarası
  • Yuvarlak içki matarası
  • Bardaklı içki matarası
  • İçki matarası setleri
  • Kişiye özel içki matarası
  • Deri içki matarası
  • Cam içki matarası gibi pek çok modeli de bulmak mümkün olabiliyor.

İçki matarası almadan önce matarayı hangi amaç ve ne hangi içecek için kullanacağınız da oldukça önemli oluyor. Alkollü veya alkolsüz matara çeşitlerinin temizliği ve kullanımı da farklı olabiliyor.

İçki Matarası Satın Alırken

İçki matarası satın alırken daha önce de belirttiğimiz gibi hangi amaç için kullanılacağı oldukça önemli. İçki matarası modelleri sıcak veya soğuk içecekler için ve en çok da alkollü içecekleriniz için üretiliyor. İçki matarası çeşitleri alkollü içecekler için olduğu zaman deri kaplı veya paslanmaz çelik modellerinden üretilmiş olanları en çok tercih edilen modeller arasında sayılıyor. Deri içki matarası çeşitleri çok iyi bir hediye seçimi de olabiliyor. Şık bir çanta gibi yanınızda taşıyabileceğiniz veya cebinizde saklayabileceğiniz bu tip matara çeşitleri ile içeceğinizi hep yanınızda bulundurabiliyorsunuz. Bu tip mataralarda içeceklerin en fazla üç gün muhafaza edilmesi öneriliyor.

İçki Matarası Setleri

İçki matarası seti de bardakları ve hunisi ile birlikte satılan matara kategorisine giriyor. Bu tip matara çeşitleri hem ev hem de gündelik kullanım için de oldukça uygun oluyor. Böyle bir mataraya sahip olduğunuzda hem ikramlık olarak hem de dışarıda bireysel olarak kullanmanız mümkün olabiliyor. İçki matarası setleri Johnnie Walker veya Jack Daniels gibi ünlü içki markalarına ithaf edilmiş modellerden de seçilebiliyor. Paslanmaz çelik olarak üretilen bu mataralar iyi bakıldığı takdirde evladiyelik olarak kullanılabiliyor. Deri kılıfında bardakları bulunan çeşitleri ile içki matarası setleri de alabiliyorsunuz. Bu setler de günlük kullanım için yanınızda çanta gibi taşınabilir bir ergonomi ile üretiliyor. Online olarak bütün içki matarası setlerine ulaşabiliyorsunuz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ