Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Modelleri ve Fiyatları Herkesin Zevkine Göre Oluşturulur

Yuvarlak içki matarası modelleri de şıklığa önem veren kişiler tarafından tercih edilir. İçki matarasını kişiler yanlarında taşıdıkları içinde şık bir model olmasına önem gösterir. Yeri geldiğinde şık bir aksesuar olarak da kullanıldığı için yuvarlak içki matarası tercih edilecek alternatiftir. Yuvarlak içki mataraları tamamen yuvarlak ürünlerdir. Genelde deri yerine metalden yapılmaları ile bilinirler. Ve üzerine yazı yazılarak, fotoğraf baskısı yapılarak özelleştirilen ürünlerden biridir. Aynı zamanda saplı kullanılabilir ve kişiler rahatlıkla taşıyabilir. Bu modellere çanta modeli denilse de daha hafif bir çanta modelidir. Metal rengi dışında siyah mataralarda dikkat çekmektedir. Siyah ve mat tasarımlı mataralar daha havalı görünüme sahip oldukları için satın alınırlar.

Omuz Askılı Çanta Mataraları Kullanışlı Modellerdir

İçki matarası almak isteyen kişiler çanta modelli mataraları da tercih edebilir. Mataraların içerisine alkol dışında herhangi bir ürün koyulamaz. Yani alkol severler mataralarının içerisinde sadece alkol barındırırlar. Herhangi bir asitli içecek veya meyve suyu mataraların içerisine koyulmaz. Çantalı içki matarası çoğu zaman deriden yapılmaktadır. Deri mataralar çanta olarak da kullanılması daha kolay mataralardır. Siyah, kahverengi renkleri daha çok rastlanan matara çantalarıdır. Kullanıcılar yanında taşıyabilir. Veya çanta mataralarını çantalarına koyabilir. Çanta mataralar aynı zamanda set olarak da satılabilir. Matara setleri diğer mataralara göre içerlerinde daha fazla seçenek barındırırlar. Shot bardakları, huniler ve çakmak gibi ürünlerde bulunabilir.

Mataralar Her Kullanımda Temizlenmelidir

İçki matarası kullanımında en dikkat edilmesi gerekilen noktalardan biri mataranın temizliğidir. Kişi üst üste birkaç gün matarayı kullanamaz. İçerisindeki içecek bittikten sonra bir dahaki kullanım için mutlaka temizliği sağlanmalıdır. Temizliği için tuz, karbonat, su karışımı yapılıp mataranın içerisine dökülmelidir. Matara bu karışım ile çalkalandıktan sonra suyu dökülür ve aynı karışımdan tekrar yapılır. Ardından eski bir diş fırçası ile mataranın iç yüzeyi fırçalanır. Kiri, pisi iyice çıkarılır. Sonrasında bol su ile matara tekrar çalkalanmaktadır. İçerisindeki bütün kir temizlenmiş olur. Kişi sonrasında rahat rahat matarayı da kullanabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ