Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Kullanımında Önemli Noktalar

İçki matarası temizleme oldukça titizlik gerektiren ve kullanım sırasında da dikkat edilmesi gereken birkaç öneriden oluşuyor. Öncelikle içki mataranızı kullanmadığınız zaman ağzının açık bırakılması oldukça önemli. Bunun dışında mataranızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra su ile temizlemeniz de uzun süreli kullanım için tavsiye ediliyor. Matara temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da mataranızı sadece tavsiye edilen içki ile kullanmanız. Şekerli veya koku yapıcı içkiler ile matara kullanımı yapıldığı zaman temizliği de oldukça zahmetli ve hatta bazı durumlarda mümkün olamıyor. Bunun dışında 3 günde bir mataranızı boşaltmanız ve su ile çalkalamanız tavsiye ediliyor.

İçki Matarası Kullanım Alanları

Tavsiye edilen içki ile birlikte içki matarası kullanımı için yapılması gerekenlerden bahsettik.

  • İçki mataraları temiz kullanıldığında evladiyelik eşyalar olabiliyor.
  • Bunun dışında içki mataralarınızı kullanım alanlarınız ise gündelik hayatın her dakikasında olabiliyor.
  • Kolaylıkla ceket cebi, pantolon cebi, çanta veya askılı modelleri ile omuzda taşınan içki mataraları ile hem şık bir tarz yakalamış oluyor hem de içeceğinizi her an yanınızda taşıyabiliyorsunuz.
  • İçki mataralarının kamp ve izcilik için üretilen kamuflaj versiyonları da oldukça talep gören seçenekler arasında. Bu matara çeşitlerini boyunuza asarak içeceğinizi kamp sırasında üzerinizde taşıyabiliyorsunuz.

İçki Matarası Hangi Malzemelerden Yapılıyor?

İçki mataraları cam içki matarası, deri kaplı içki matarası, gümüş içki matarası, zippo içki matarası, bardaklı içki matarası gibi pek çok çeşitte üretiliyor. Bütün bu içki mataralarına da online olarak veya hediyelik eşya dükkanlarından ulaşabiliyorsunuz. İçki matarası genelde paslanmaz çelikten üretiliyor. Bu malzemenin kalitesi sayesinden de iyi bakılmış bir içki matarasını uzun süre kullanmanız da mümkün olabiliyor. İçki mataraları ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer ayrıntı da bardaklı ve huni ile birlikte satılan içki matarası çeşitleri olduğu. Küçük metal huni yardımı ile içkinizi kolaylıkla mataraya doldurup daha sonra yanınızda taşıyabiliyorsunuz. İçki mataraları aynı zamanda paslanmaz çelik üzerinde deri kaplama olarak da üretiliyor. İçki mataraları metal olarak üretiliyor. Bu malzemeden üretilen mataraların yuvarlak çeşitleri de oldukça fazla talep görüyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ