Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Kullanımında Bunlara Dikkat Edin

Son zamanların en gözde hediyeliklerinden biri de şüphesiz ki nostaljik olan içki mataralarıdır. İçki mataraları geçmişten günümüze gelen ve değeri aslında tam olarak da bilinmeyen bir ürün olarak kalsa da, günümüzde eskinin popüler olmasından sonra mataralara da daha fazla önem verildiğini söyleyebiliriz. İçki mataraları için arama yaptığınız zaman artık karşınıza genelde hediyelik içki matarası modelleri çıkacaktır. Aslında bu durum ürün çeşitliliği anlamında son derece avantajlı olmaktadır. Çünkü bu sayede hem kendiniz için hem de sevdiklerinizin hoşuna gidecek tarzda farklı içki matarası modelleri bulabileceksiniz.

İçki Matarası Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İçki matarası alacağınız zaman fiyatlar set olup olmamasına ya da üretilirken kullanılan malzeme cinsine göre değişir. Örnek vermek gerekirse eğer paslanmaz çelikten üretildiyse ve dış kısmında da gerçek deri kullanıldıysa o zaman bu son derece pahalı bir içki matarası olacaktır. Ancak tüm bunların dışında daha ucuz malzemelerle üretilen içki matara modellerinin de olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar da içkiyi muhafaza edecek ancak sadece kullanım ömrü olarak diğerlerine kıyasla çok daha kısa olacaktır diyebiliriz.

İçki matarası fiyatları için tobacco shoplara bakabilir ya da internet üzerinde online alışveriş yapabileceğiniz sitelere de göz atabilirsiniz. Gümüş içki matarası ya da cam içki matarası gibi kaplamalara bakabilir, hacimine göre de mataraları değerlendirebilirsiniz. Bazı mataraların hacimleri daha küçük olurken bazıları da daha geniş hacimli olmaktadır. Küçük olanlara genelde cep matarası denmektedir.

İçki Matarası Seti Almak Daha mı Mantıklıdır?

İçki matarası setleri gereklilik anlamında daha kullanışlıdır. Çünkü içerisinde matara dışında şunlar da vardır:

  • İçkiyi bardağa kolayca dökmek için huni
  • Dörtlü ya da ikili shot bardağı
  • Takım kaplamaya uyan anahtarlık ya da kalem ve çakmak

Saydığımız set içerisindeki tüm malzemeler kullanışlı olacağı için daha kolay kullanabileceksiniz. Ayrıca bu setleri sadece bir erkeğe değil bir kadına da hediye edebilirsiniz. Bayan içki matarası setlerine bakarak farklı renk ve desene sahip bir çok model bulabilir ve istediğinizi satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ