Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Her Daim Sizinli Olsun

İçk mataraları son zamanların en gözde ürünlerinden. Zaten geçmişten gelen bu mataralar zaman içerisinde eski kullanımlarını yitirmiş olsa da günümüzde hala kullanıldığını söyleyebiliriz. Son zamanlarda tekrar canlanan içki mataraları, alkol ihtiyacının her yerde giderilmesini sağlıyor. Hatta popülerliği arttığı için hediye olarak da verebileceğiniz mataralar farklı renklerde ve desenlerde üretildiği için çeşitlilik anlamında çok fazla olduğunu da söyleyebiliriz. Hediyelik içki matarası çeşitlerine baktığınız zaman mutlaka kendinize ya da sevdiklerinize uygun bir model bulabileceğinizi de söyleyebiliriz.

İçki Matarası Tam Olarak Ne İşe Yaramaktadır?

İçki matarasının tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorsanız kendinize tobacco shoplar içerisinden edinerek de tam olarak çalışma prensibini anlayabilirsiniz. Takım halinde ya da set olarak satılan bu içki mataraları, içerisine alkol koyulduğu zaman bunu aynı soğuklukta günlerce muhafaza etmeye yaramakta ve kolaylıkla her yerde içki içmenize de imkan vermektedir. Özellikle önerilen set olarak almanızdır. Çünkü set içerisinde:

  • Huni
  • Bardak
  • Matara
  • Anahtarlık
  • Çakmak

Gibi ürünler vardır ve bu ürünler bir çok ihityacınızı aynı anda gidermeye yaramaktadır. Piyasada bulunan matara setleri içerisinde kimi zaman yukarıda saydıklarımızdan hepsi  bulunmasa da mutlaka bardaklı içki matarası modellerini bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak kimi setlerde bardak sayısı daha az olduğu için bu tip detaylara daha dikkatli yaklaşmanız gerekecektir diyebiliriz.

İçki Matarası Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir?

İçki mataraları farklı farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Genelde üretilen malzemeler çelik olur. Çünkü çelik ısıyı güzel muhafaza eder ve paslanmadığı için de senelerce kullanılabilir. Ancak çelik dışında camdan ya da gümüşten yapılan modeller de vardır. Boyutuna göre de farklı farklı seçeneklere sahip olduğunu söylediğimiz içki mataraları için en çok kullanılan boyutun cep içki matarası olduğunu da söyleyebiliriz.

Genelde fiyatlar da malzemeye göre belirlenir. Deri olan ve çelik kaplama olan modeller daha yüksek fiyatlıdır. Gümüş ve benzeri modeller de fiyat anlamında pahalı olabilir. Tekli alabileceğiniz gibi bunu hediye etmeyi düşünüyorsanız genelde set olarak almanız daha kullanışlı olacak ve hediyeyi şık gösterecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ