Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Matarası Almanın Çeşitli Yolları

İçki matarası seti veya diğer içki matarası çeşitleri ile sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsanız online olarak veya mağazalarda pek çok içki matarası çeşidini de bulabilirisiniz. İçki matarası almaya karar verdikten sonra sıra nasıl bir içki matarası almanız gerektiğine geliyor. Bunun için de bütçenize göre bir araştırma yapmanız sizi en uygun mataraya yönlendirebilir. Matara seçiminde eğer kişiye özel bir tercih yapmak istiyorsanız yuvarlak matara tercihinin üzerinde isim yazılı olarak hediye seçimi yapabilirsiniz. Bunun dışında deri kaplı matara çeşitleri de kişiye özel olarak baskılı üretilebiliyor. Deri kılıfı olan mataralar omuza asılan veya cepte taşınan olarak ikiye ayrılıyor. Bütün bu seçimleriniz için ilk önce online bir araştırma yapmak hem fiyatları hem de çeşitleri görmek açısından en verimli seçenek oluyor.

İçki Matarası Çeşitleri

Cam içki matarası, yuvarlak içki matarası, zippo içki matarası, deri kaplı içki matarası ve içki matarası setleri ile oldukça fazla tasarım ve malzeme çeşitliliğine sahip olan mataralar arasından kendi zevkinize göre olanını bulmanız belki biraz uzun sürebilir. Fiyat olarak da malzeme açısından oldukça farklılık gösteren matara seçimleriniz için iyi bir araştırma sonrasında en iyisini bulabiliyorsunuz. Deri olan seçenekler daha portatif veya bazı durumlarda fotoğraf makinesi görünümlü gizliliğe sahip olduğu için daha çok tercih edilebiliyor. Deri kaplı olanların kapak bölümlerinde bardak bulunan çeşitleri de içki matarası seti olarak oldukça revaçta.

İçki Matarası Bakımı

  • İçki matarası temizleme işlemi matarayı kullandığınız her zaman yapılması tavsiye edilen bir işlem.
  • Alkollü içecekler için üretilen paslanmaz çelik ve ağzı dar olan matara çeşitlerini her kullanımdan sonra su ile çalkalamanız gerekiyor.
  • Bu tip mataraların içinde tavsiye edilen içecekler dışında başka bir şey de koymamanız gerekiyor.
  • En fazla üç gün boyunca bir içeceği mataranın içinde bulundurmanız ve daha sonra dökmeniz gerekiyor.
  • Koku oluşmaması için bu işleme dikkat etmelisiniz. Kullanmadığınız da mataralarınızın ağızını açık bırakmanız da bakteri oluşumu açısından oldukça önemli.
  • Cam içki mataralarını ise deterjan ile temizlemeniz geniş ağızları sebebi ile mümkün olabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ