Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataranız ile Stilinizi Tamamlayın

İçki matarası günümüzde halen kullanılan oldukça şık bir aksesuar. Matara çeşitleri de pek çok şekilde veya set olarak da tasarlanıyor. Size düşen sadece mataranızı hangi amaç için kullanacağınız. Kısa bir araştırma sonrasında pek çok seçenek arasından siz uygun olan en iyi içki matarası çeşidinim online olarak bulmanız mümküne olabiliyor. Bunun dışında çok fazla seçeneği ve fiyatı da online araştırma sonrasında görmeniz mümkün olabiliyor. Matara çeşitleri cam, deri veya gümüş kaplama olarak üretilebiliyor. Bu çeşitleri aynı zamanda set şeklinde bardakları ile birlikte de alabiliyorsunuz. İçki mataralarınız aynı zamanda yanında içki koymanızı kolaylaştıracak olan küçük hunisi ile birlikte de satışa sunuluyor.

İçki Matarasında Kullanılan Materyaller

İçki matarası almaya karar verdikten sonra mataraların pek çok tasarım ile pek çok kaplama malzemesi ile yapıldığını da göreceksiniz. En yaygın olarak kullanılan malzeme ise deri. Deri içki matarası en çok talep gören modeller arasında yer alıyor. Derinin bu kadar çok talep görmesinin sebebi ise mataranın içindeki içeceği daha uzun sür istenen ısıda tutmaya yaraması gibi bir işlevsel özelliği. Bunun dışında deri kaplama kılıflar oldukça şık bir görünüme de sahip olarak üretiliyorlar. Deri kılıfların ayrıca kişiselleştirilebilen modelleri de mevcut. Bunun dışında deri kılıfları omuza veya boyuna da asarak taşıma şaşınız olabiliyor.

İçki Matarası Fiyatları

  • İçki matarası fiyatları mataranın yapılış biçimi veya kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebiliyor.
  • Malzemenin kaliteli olması içki matarasını fiyatını yükseltiyor ancak daha uzun örülü bir matara da almış oluyorsunuz.
  • Deri kılıfı olan matara seçeneklerinde gerçek deri kullanımı da matara fiyatlarını değiştiren bir etken.
  • Bunun dışında matara çeşitleri kişiye özel olarak da yapılabiliyor. İsim baskılı matara çeşitleri fiyat olarak biraz daha yüksek olabiliyor.
  • İşçiliği göz önünde bulundurarak da matara fiyatlarındaki değişiklikten söz etmek mümkün. Gümüş kaplama bir mataranın işçilik değeri de yüksek olacağından mataranız için daha fazla ödemeniz de söz konusu.
  • Bunun dışında set olarak satılan matara modelleri için de fiyat farklılıkları söz konusu.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ