Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataralarının Boyutları

Farklı renk ve boyutlarda üretilen içki mataraları, içkisini yanında taşımak isteyen ve istediği anlarda bir yudum sıcaklık tatmak isteyen kişiler için estetik ve klasik bir seçim.

Genellikle yüz elli mili litre ila üç yüz mili litre arasında sıvı alma kapasitesi ile üretilen içki mataraları hacimleri doğrultusunda farklı boyutlarda oluyor. Kullanım sıklığı ve kullanan kişiye göre size veya sevdiklerinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Diğerlerine göre daha büyük olan içki mataralarını taşımak için ya yanlarında haricen sap eklenebilecek aparatlar olur ya da özel üretim çantaları ile birlikte satılırlar. Hem şık hem de kullanışlı olan bu çantalar mataranın ebadı göz önüne alınarak uygun boyutlarda üretilir.

İçki Matarası Boylarının Fraklı Olma Sebebi Nedir?

Klasik olarak tasarlanıp üretilen cep boy içki mataraları ortalama yüz yirmi mili litre ila yüz elli mili litre hacme sahiptir. On ila on iki şat bardağı sıvıyı içine kolaylıkla alabilir. Gün içerisinde molalarda veya yürüyüşlerinizde kullanabileceğiniz bu boy içki matarasını taşımak da oldukça kolaydır.

Yüz elli mili litre ila dört yüz mili litreye kadar sıvı alabilen daha büyük içki mataralarını ise kendi çantanızda veya özel olarak matara için tasarlanmış çantalarda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bu tür matalar sayesinde içkiniz sevdiklerinizle paylaşa bilir keyifli zaman dilimlerini hediye edebilirsiniz.

Farklı boylarda olsa da sızdırma ve dökülmelere karşı dayanıklı olarak üretilen içki matarası kapakları sayesinde uzun süreli ve kaliteli bir kullanım elde edebilirsiniz.

İçki Matarasındaki Ürün Ne Kadar Sürede Tüketilmeli?

Boyutu ne olursa olsun içki matarasındaki içki en fazla üç gün içerisinde tüketilmelidir. Daha uzun süre matara içerisinde kalan içki bayatlayabilir veya mataranızın özrünü kısaltabilir.

Her kullanımdan sonra yıkamanız ve kullanmadığınız zamanlarda ağzı açık bir şekilde saklamanızı tavsiye ederiz. Bu sayede severek kullandığını içki mataranızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Set İçki Matarası Çeşitleri Nelerdir?

Set halinde, şat bardağı, anahtarlık, çakmak ve çakı gibi ürünlere birlikte satılan içki matarası bulmak da mümkündür. Bu ürünler hediye olarak daha çok tercih edilmektedir. Matara ile yanındaki ürünlerin uyumlu olarak tasarlanmış olması hoş ve şık bir görünüm elde etmenize de olarak sağlayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ