Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataralarını Kamp Günü Yanınızdan Ayırmayın

İçki içmeyi sevenler çoğu zaman içkisini yanında taşımakta zorlanır. Özellikle de kamp yapıyor ve dağcılık, mağaracılık gibi doğa sporlarını seviyorsanız o zaman sürekli olarak merkezi yerlere giderek istediklerinizi almanız, içki bulmanız mümkün olmayabilir. İçkinizi soğuk muhafaza etmek sizin için sıkıntıysa o zaman bir an önce kendinize bir içki matarası almanız gerekir. İçki matarası set olarak satıldığında daha avantajlı olacağı için bunu takım halinde alabilir ve internette ya da tobacco shoplarda kolayca temin edebilirsiniz. Üstelik sadece erkekler için değil, bayan içki matarası da çeşitli modeller ve renklerle satılmaktadır.

İçki Matarası Setinde Neler Vardır?

Öncelikle bir içki matarası setinde olabilecek ürünleri sıralarsak karşımıza şunlar çıkacaktır:

  • Matara
  • Shot bardağı
  • Huni
  • Anahtarlık
  • Çakmak
  • Kalem

Yukarıda saydığımız ürünler her zaman bir içki matarası setinin içinde yer almaz. Kimi zaman eşantiyon olarak verilen sadece bir çakmak olurken kimi zaman da hem çakmağı, hem kalemi hem  de anahtarlığı bulabilirsiniz. Bardaklı içki matarası seti almak için 2’li ya da 4’lü shot bardaklarından birini seçebilirsiniz. Böylece gittiğiniz her yerde bardağınızı da yanınızda götürmüş olacaksınız. Ayrıca hediye alıyorsanız da bardaklı set hediye etmeniz karşınızdakini daha fazla mutlu edecektir. Huni dediğimiz aparat da, içkinin bardağa taşmadan ve yere saçılmadan boşaltılmasını sağlayacaktır. Bu gerekli aparatları bir set halinde almanız maliyet anlamında da daha ucuza geleceği için avantajlıdır.

İçki Matarası Setleri Pahalı mıdır?

İçki matarası setleri yapıldıkları malzemelere ve set olup olmadığına göre fiyat anlamında değişkendir. En ucuz içki matarası setini bulmak istiyorsanız kullanılan malzemenin uzun süreli kullanıma uygun olmadığını bilmeniz gerekir. Eğer paslanmayan bir çelikten üretilen içki matarası alacaksanız uzun süreli kullanıma dayanıklı olduğu için bunun pahalı olduğunu bilmeniz gerekir. Ayrıca ürün çeşitliliği ne kadar artarsa fiyat da  o kadar artacağından içki matarası setleri, normallerine kıyasla daha pahalıdır. Ancak güzel ve hoş bir hediye olmasını tercih ediyorsanız matarayı set olarak hediye etmeniz çok daha güzel olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ