Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataraları

İçki matarası, ufak cepte veya çantada taşımaya elverişli tasarımlarla üretilen, paslanmaz çelik veya metalden üretilen şişelerdir.

Seyahatte, yürüyüş yaptığınız zamanlarda yanınızda götürmek istediğiniz içkiyi rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. Kullanımı rahat ve pratik olan içki matarası, soğuk zamanlarda içinizi ısıtabilecek yudumları size zarif bir şekilde sunuyor.

İçki Mataralarını Kimler Kullanabilir?

Çoğunluk doğa yürüyüşü yapmaktan hoşlanan veya dışarda uzun vakit geçirdikleri bir işte çalışan kimseler tarafından tercih edilir. Bu kimselerin yanı sıra sokak müzisyenlerinin de tercih ettikleri bir üründür.

Sağlam yapısı ve elverişli kullanımları da tercih sebebi olmasının bir başka sebebidir.

Bunun yanı sıra sevdiğiniz kişilere dekoratif olarak da kullanabilecekleri bu ürünlerden hediye edebilirsiniz. Hem farklı hem de kullanışlı u ürün meraklısı için çok değerli bir hediye olabilecektir

İçki Mataralarının Boyutları Nelerdir?

Rahat taşınabilmesi öncelikli olarak göz önünde bulundurulduğu için, bu ürünler genellikle küçük boylarda üretilirler. Cepte taşımaya müsait olabilecek bir tasarıma sahiptir.

Boyutları on beş santimi pek geçmez ve genel olarak iki yüz milim sıvı kapasitesi olacak şekilde tasarlanırlar. Set olarak da satın alabileceğiniz içki matarasının yanında ufak shot bardakları, çakmak ve anahtarlık gibi ürünlerde bulunabilir.

Seçeceğiniz ürüne göre yanında takım olarak gelen ufak bardaklar sayesinde sevdiklerinizle içkinizi paylaşabilir, keyifli muhabbetlere güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.

İçki Mataralarının Temizliği Nasıl Olur?

Paslanmaz çelik veya metalden üretilen bu ürünler, yıkayarak kullanmaya elverişli olarak tasarlanırlar. Kullanımdan sonra temiz suyla rahatlıkla yıkayabilir, bir sonraki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Taşıma kolaylığı açısından kimi içki mataraları özel taşıma çantaları da vardır. Bu çantalar istediğiniz ürünün çeşidine göre değişiklik gösterse de çoğunlukla deriden üretilirler.

Bu çantaların temizliğini hafif nemli bir bez yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca bu çantalar sayesinde içki matarası daha korunaklı olur ve içindeki içkiyi daha rahat taşıyabileceğiniz bir kullanım sunar.

İçki mataralarını kapakları dökülmeye ve sızıntı yapmaya karşı dayanıklı olarak üretilirler. Taşırken dökülmesine imkân olmaması için bu şekilde tasarlanan kapaklar, oluşabilecek kazaların önüne büyük oranda geçebilmektedir.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ