Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataraları Seti veya Tekli Çeşitleri

İçki matarası tercihleriniz için malzeme açısından bir seçim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda içki matarası seti çeşitleri ile de hem hediyelik hem de işlevsel olarak doğru bir seçim yapabilirsiniz. Dekorasyon amacı ile de kullanılan bu hediyelik eşya çeşitleri tarzınız için şık bir seçim de olabiliyor. İçki matarası çeşitleri pek çok tasarım ile üretiliyor. Bu tasarımlar arasında cep mataraları, deri kaplı mataralar, Zippo çakmak mataraları, kadınlara veya erkeklere yönelik seçimler, bardaklı içki matarası setleri, cam içki mataraları, metal mataralar veya gümüş kaplı matara çeşitleri piyasada bulunuyor. Bütün bu matara çeşitleri arasından seçim yapmak oldukça zor. İyi bir koleksiyon ürünü de olan bu mataraları gündelik hayatta da yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz modelleri bulunuyor.

İşlevsel İçki Mataraları

  • Hediyelik içki matarası seçimleriniz yukarıda saydığımız seçenekler arasından olabilir.
  • Deri kaplı olan matara çeşitleri omza asılan versiyonları ile birlikte üretildiğinden en çok tercih edilen çeşitler arasında bulunuyor.
  • Bunun dışında camdan gelen sağlık sebebi ile de cam matara çeşitleri özellikle kapaklı olanları ile piyasada oldukça fazla rağbet görüyor.
  • Cam kapaklı çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda cepte kolay taşınabilirliği sebebi ile de metal kapaklı cep mataraları oldukça rağbet gören çeşitler arasında.
  • Bunları perakende hediyelik eşya dükkanları veya online sitelerde alabileceğiniz gri ticari amaç için toplu alımlar da mümkün olabiliyor.
  • Özellikle ahşap kutusunda satılan bardaklı seti olan matara çeşitleri hem konuklarınız için güzel bir sunum imkânı yaratırken aynı zamanda özel anlarınızı kutlamak için de kullanılabiliyor.
  • Deri kaplı olanların da bardaklı çeşitleri mevcut. Deri kapağının altında bulunan küçük bardaklar ile içki servisini yapmanız mümkün olabiliyor.

İçki Matarası Tasarımları

Zippo içki matarası gibi zippo çakmak görünümünde matara tasarımlar olduğu gibi kamuflaj desenli, Jack Daniels baskılı veya kişiye özel yapım baskılı pek çok tasarım matara piyasada bulunuyor. Bunlar arasında her zevke uygun olarak tasarlanan metal termos olan mataraları da tüm içecekleriniz için bulmak mümkün. Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu metal mataraların aynı zamanda kapalı cam versiyonları da bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ