Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataraları Neden Farklı?

Alkol kullananların keyifli molalarında onlara eşlik edebilecek içkilerini koyabilecekleri içki matarası, kişilerin tercihine göre seçebilecekleri farklı boyutlarda üretilirler.

Sadece içki mataraları değil tüm içecek kapları ihtiyaca göre kullanılması göz önünde bulundurularak farklı boyutlarda üretilirler. Bir litrelik meyve suları daha kalabalık gurupların ihtiyacına yönelik olurken tek kişilik ufak meyve suları da bulunmaktadır.

Hazır içecek kaplarının tümünde olduğu gibi içki mataralarının da farklı hacimlerde üretilmesinin sebebi daha nitelikli şekilde ihtiyaçları karşılayabilmektir.

İçki Mataraları Hangi Boylarda Üretilirler?

İster kendiniz kullanın ister kalabalık gruplarda arkadaşlarınızla paylaşın her ihtiyaca yönelik boyutta içki matarası bulmak mümkün. Tek kişilik içki mataraları, çoğunlukla cep boyunda üretilir.

Bunun yanı sıra büyük olarak tasarlanıp üretilen mataralar uzun ve silindirik bir yapıya sahiptir. Bu ürünler sevdikleri ve arkadaşlarıyla içkisini paylamak isteyenler için daha uygun niteliktedir.

Yuvarlak olarak üretilen içki mataraları da vardır, bu ürürler çoğunlukla küçük boyutlarda olup tek kişinin kullanımı için daha ideal boyuttalardır. Tasarımı ile oldukça şirin olan bu çeşit mataralar sevdikleriniz için hoş bir hediye olabilirler.

Küçük Mataralar Ne Kadar İçki Alır?

Cep boy olarak da bilenen küçük içki mataraları klasik şeklinin yanı sıra yuvarlak olarak da tasarlamışlardır. Tutuş açısından kolaylık sağlaması için bu mataraların hafif bir bombesi olması da oldukça yaygındır.

Ortalama yüz mili litre ila yüz elli mili litre arasında değişiklik gösteren bu ürünler, yaklaşık beş ila on iki duble içki hacminde olurlar.

Büyük Mataralar Ne Kadar İçki Alır?

Büyük boy olarak tasarlana içki mataraları çoğunlukla uzun bir oval silindirik yapıları ile şişeye benzerler. Taşıması kolay olması için çanta veya sapı da olan bu ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir.

Ortalama yüz elli mili litre ile dört yüz mili litre arasında olan bu ürün, on ila yirmi duble arasında içki alabilirler.

Metal veya paslanmaz çelikten üretilen içki mataralarını oldukça hafif yapısı ile taşıması kolay, temizliği açısından da oldukça pratik ürünlerdir. Kendinize veya sevdikleriniz için hoş bir şık ve kullanışlı bir ürün almak isterseniz içki mataralarını tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ