Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataraları Kişiye Özel Tasarımları İle Dikkat Çeker

İçki matarası alkol sever kişilerin kanyak başta olmak üzere kullandıkları alkolleri yanlarında taşımalarına yarayan bir üründür. İçerisine sadece alkol çeşitleri koyulur meyve suyu veya asitli içecekler olamaz. Aynı zamanda içki mataraları da kişiye özel olarak tasarlanabilir. İçki matarası kişiye özel modellerde metal veya deri olabilmektedir. Paslanmaz çelik veya paslanmaz metalden yapılan içki matarası modelleri üzerinde kişisel, özel adlar bulunabilir. Kişinin adının yazdığı, özel bir tarihin atıldığı, doğum günü çocuğuna alınan veya anne babaya özel yazıların bulunduğu mataralara rastlamak mümkündür. Bu mataralar daha çok kişiye özel tasarlanmış oldukları için de çoğu zaman daha pahalı olabilmektedir. Bunlar dışında fotoğraf makinesi şeklinde tasarlanmış mataralar, çanta tasarımlı mataralar, renkli derilerden yapılan mataralar, ördek tasarımlı mataralar, geyik tasarımlı mataralar, ayı tasarımlı mataralar, cep anahtarlık modeline benzeyen anahtarlıklar oluşturulur. Çok çeşitli olmaları sebebiyle içki matarası severler herhangi birini tercih edebilir.

Cam veya Cep İçki Mataraları

Çoğunlukla cam içki mataraları sıklıkla tercih edilen ürünlerden değildir. İçerisindeki içkiyi göstermesinden ziyade kırılacağı korkusundan kişiler satın almaz. Ancak kırılmaz camdan tasarlanmışlardır. Sadece kırılmaz camlardan tasarlanmış olmaları değil çok çeşitli tasarlanmış olmaları da hoş bir görüntü oluşturur. Ancak daha sade ve daha güvenilir bir matara isteyenler cam matara tercih etmez. Bunun yerine cep içki matarası tercih edilir. Cep içki mataraları gerçekten cebe sığacak bir boyutta oluşturulmuştur. Kişiler yanlarında kolaylıkla cep içki mataralarını taşıyabilir. Genelde de deri olması sebebiyle tercih edilir. Deri mataralar daha kullanışlı görülebilir.

Alkol Mataraları Çeşitleri Fiyatlarına Göre Tercih Edilebilir

Alkol sever kişiler alkol mataralarının fiyatlarını merak edebilmektedir. Alkol matarası fiyatları genelde uygun tutulur. Ancak çeşitlerine göre veya mataranın yapıldığı hammaddeye göre değişim gösterebilir. Genelde matara setleri daha pahalı olarak görülür. Tekli mataralar ucuzdur. Deri mataralar da metal veya çelik mataralara göre daha pahalıdır. Lakin fiyat konusunda herhangi bir problemi olmayan kişiler istedikleri fiyatta mataraları satın alabilir. Özellikle kişiye özel mataralarda dikkat çeker.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ