Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki Mataraları Alkol Severlerin Tercihleri Arasındadır

İçki matarası modellerinin hepsi kullanımı kolay ve tasarımları hoş ürünlerdir. Çoğu alkol sever kişi kullanmak istediği ürünü yanında taşımak istediği zaman içki mataralarından faydalanabilir. Kanyak başta olmak üzere her türlü alkol içerisine koyulabilir. İçki matarası modelleri genelde metal veya deriden yapılabilmektedir. Genelde metal mataralar tercih edilir. Paslanmaz çelikten yapılarak hoş ve parlak görünümlere sahip olabilirler. Metal mataralar aynı zamanda özel tasarımlar içinde çok uygun olan ürünlerdir. Kişiler kendilerine veya sevdikleri kişiye özel bir matara almak istiyorsa metal mataraların üzerlerine özel kelimeler yazılabilir. Kişilerin adları, özel tarihler yer alabilir. Anne ve babaya da özel günlerde alınabilecek modellerdir. Sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında da yer alır.

Bayan İçki Mataraları Tercih Edilebilir

Bayan içki matarası modelleri, diğer matara modelleri gibi olabilmektedir. Genelde model, marka veya tasarım çok fark etmez. Yalnızca bazı modeller pembe veya kırmızı olabilir. Bunun dışında çok da farklı modeller oluşmamaktadır. Matara setlerinde pembe renklerine rastlamak mümkündür. Genelde içki mataraları setler olarak satılabilir. Shot bardakları ile birlikte oluşturulan setlerde pembe renklere rastlamak mümkündür. Veya bazı matara modellerine taşlı olarak da rastlamak mümkündür. Parlak ve taşlı, renkli modeller bayan içki mataraları olarak görülebilir. Kırmızı içki mataralarına da rastlamak mümkündür. Lakin içki matarası kullanan kişiler pembe veya kırmızı kullanmak değildir. Diğer modelleri de kullandıklarına rastlamak mümkündür.

İçki Mataraları Temizleme Konusunda Oldukça Pratiktir

İçki mataraları sıklıkla kullanılan modeller arasındadır. Alkol sever kişiler yanlarında kullandıkları alkolleri taşımak istediklerinde matara sayesinde taşıma gerçekleşebilir. Ancak alkol kullanılırken matara mutlaka temizlenmelidir. Bir dahaki kullanıma kadar sağlıksız olması mümkün olabilir. İçki matarası temizleme yapılırken tuz, karbonat ve bol su kullanılır. Yapılan bu karışımla birlikte eski diş fırçası yardımıyla mataranın içerisi fırçalanır. Kirlerden arındırılır. İçerisindeki kirli su boşlatılır ardından da bol su ile tekrar çalkalanır. İçki matarası bu şekilde temizlenerek bir daha ki kullanıma hazır hale getirilir. Mutlaka temizlenmeli, temizlemeden bir daha kullanılması tavsiye edilmemektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ