Web sitemize hoşgeldiniz.

İçki İçmenin En Özgür Hali; İçki Matarası Setleri

İçki içmeyi seviyor ve bunu eviniz dışında sadece belirli içki içilen ortamlarda yapmaktan keyif almıyorsanız çözüm aslında son derece basit. Bunun için yapmanız gereken kendinize bir içki matarası seti almaktır. Hatta daha geniş hacimli içki matarası setleri alarak çok daha kolay bir şekilde kendinize ve sevdiklerinize istediğiniz her yerde anında içki ikram edebilirsiniz. Hatta bunu bir hediye olarak da düşünerek sevdikleriniz için içki matarası seti hediye edebilirsiniz. Hediyelik içki matarası aramalarınız sonucunda çok güzel kişiye özel tasarımlara sahip mataralar görebilecek ve bunları istediğiniz şekilde sipariş ederek, yılbaşında ya da diğer özel günlerde sevdiklerinize verebileceksiniz.

İçki Matarası Takımlarında Neler Vardır?

  • İçki matarası (Kişiye özel tasarım ya da klasik mataralar)
  • Huni (içkinin bardağa kolay dökülebilmesi için gereklidir)
  • Shot bardakları ikili ya da dörtlü olmak üzere
  • Eşantiyon ürünler (anahtarlık çakmak ve benzeri)

Saydığımız bu ürünlerin çoğu matara setlerinde yer alır. En ucuz içki matarası almak için set almaktan kaçınsanız da aslında en mantıklı olanı set almaktır. Çünkü setlerin içerisinde bardak da olduğu için böylece her gittiğiniz yerde kolaylıkla bardakla  birlikte içkiyi ikram edebilecek ve huni sayesinde de bardaklara taşırmadan içkileri dökebileceksiniz. Eşantiyonlarda yer alan çakmakların puro ve pipo gibi özel tütün ürünlerini yakmak için olduğunu unutmamalısınız. Hatta sevdiklerinize jest yapmak için içki matarası seti aldıktan sonra onlar için pipo ya da puro benzeri ürünleri de alabilirsiniz. Tüm bunları tobacco shoplardan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

İçki Matarası Fiyatları ve Modelleri Nasıldır?

Cam içki matarası, gümüş içki matarası, deri içki matarası ve benzeri seçenekleri sıralayabileceğimiz matara modellerinde aynı zamanda fiyatlar yapıldıkları malzemelere göre değişir. Yani deri olan ve iç kısmı da paslanmaz çelikten yapılan mataralar en pahalı olanlarıdır. Camlar ve gümüş modellerin de pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Set fiyatları da set içerisindeki ürün sayısına göre belirlenir. Ne kadar fazla ürün varsa o kadar pahalıdır. Ucuz bulacağınız içki mataraları da iş görecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ