Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Özel Okullar

7 Ağustos 2018

Eskişehir’de kaliteli eğitim faaliyetleri sürdürülen okullar, kolej ve temel lise olarak günümüzde de öğrenim görme olanağı sağlıyor. Eskişehir özel okullar için özel olarak belirlenen tüm okullarıyla birlikte merkez dışındaki ilçelerinde de yoğun olarak farklı kurumları ilgi gören bir şehirdir. Popüler, yüzlerce öğrencinin üst düzey eğitim görmesi için imkan tanınan okullarda eğitim süreci belirleniyor.

Özel Okullar ve Adresleri

  • Şehir Okulları; Okulun yüzlerce öğrencisi, Arifiye Mahallesi’nin Tayfun Sokak’ta bulunan adresinde öğrenim görebiliyor. Her alanda haftanın her günü kaliteli eğitim alabilmek için yeni imkanlardan yararlanılabilir. Şehir Okulları’nın telefon numarası 0222 22 86 86’dır.
  • Özel Şehir Temel Lisesi; Eskişehir’de şehir temel lisesi için belirlenen özel ders faaliyetleri Akarbaşı Mahallesi, Zeynel Toköz Sokak’ta olan kurumunda sürdürülüyor. Yasal bir okul olması ve oldukça başarılı öğrencileri olması nedeniyle dikkat çekiyor. Telefon numarası olarak 0222 230 22 44 numarası açıklanmıştır.
  • Özel Çağdaş Okulları; Çağdaş Okulları’nın adresi Ertuğrulgazi Mahallesi, Görsem Sokak olarak açıklanmıştır. Okulun öğrenci sayısı ve eğitim kalitesi nedeniyle Eskişehir’in önde gelen okullarından bir tanesi olduğu belirtiliyor. Okulun telefon numarası 0222 310 00 80 olarak belirlenmiştir.
  • Eskişehir Bil Lisesi; Okuldaki tüm öğrencilerin üniversitede istedikleri bölüme gidebilmeleri için tüm derslerin başarılı öğretmenlerle değerlendirilmesi sağlanıyor.
  • Çağfen Koleji; Kolej olarak Eskişehir’in en kaliteli okullarından bir tanesi haline getirilen Çağfen’in adresi Batıkent Mahallesi, Aydınlar Sokak olarak duyuruldu. Okul iletişim bilgileri ise 0222 340 66 11 olarak belirlenmiştir.

Temel Liseler ve Özel Okullar: Özel olarak verilen eğitimle birlikte çok daha başarılı bir öğrenci olmak için, Eskişehir’in lise seçimi yeni kurumlarla yapılabilir. Türkiye’nin dört bir yanında adını duyurmuş ve yeni bir adresini de Eskişehir’de oluşturmuş olan çok sayıda okul türü bulunuyor.

Temel liselere ek olarak, özel okul statüsünde yer alan okullar sayesinde kaliteli, her zaman için avantajlı olmanızı sağlayacak eğitim alabilirsiniz. Eskişehir özel okullar için her zaman nakil işlemleri yapılabiliyor. Şehir genelindeki eğitim faaliyetleri, kolejler ve özel okullar aracılığıyla sürdürülüyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ