Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Gece Açık Tekel

4 Ağustos 2018

Eskişehir’de tekel bayiden alışveriş yapmak isteyenler için özel olarak şehrin genelinde yüzlerce tekel için çalışma saatleri belirlenmiştir. Pek çok tekel, 00:00 sonrasında da çalışmalarını sürdürüyor. Eskişehir gece açık tekel bayileri sadece merkez ilçesinde değil, şehrin civar mahallelerinde de çok sayıda gece açık tekel bulunuyor.

Özellikle verilen hizmetlerde, içki ve sigara satışları da gerçekleştiriliyor. Uygun fiyatlı, yasal olarak hizmet veren ve her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz tekellere rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Eskişehir’de Gece Açık Tekel Bayiler

  • Çiğdem tekel bayi, Yenibağlar Mahallesi, Üniversite Bulvarı No:47 olarak açıklanmıştır. Dükkanın Pazar günleri de gece yarısından sonra açık olduğu biliniyor.
  • Eskişehir’in merkez ilçelerinden bir tanesi olan Yenibağlar Mahallesi, Eti Caddesi bünyesinde yer alan Haylaz Tekel, özel olarak hizmet veriyor. Gece yarısından sonra da bu dükkan bünyesinde alışveriş yapılması mümkün oluyor.
  • Yenibağlar Mahallesi, Üniversite Caddesi No:51’de tekel bayi yer alıyor. Bölgedeki tekel bayi ihtiyacını karşılayan kuruluşta içki ve sigara satışı yapılıyor. Saat 01:00 sonrasında da tekel bayiden alışveriş yapılabilir.
  • Özgür Tekel, verdiği hizmeti gece yarısından sonra da sürdürüyor. Büyükdere Mahallesi, Fakülte Sokak, Odunpazarı Eskişehir’de günümüzde de faal durumdadır.
  • Arkadaş Market Büyükdere Mahallesi, Meneviş Sokak’ta bulunan bir tekel bayi ve markettir. Büyük olan dükkan bünyesinde hem içki hem de sigara bulmak mümkündür.
  • Ziya Paşa Caddesi, Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan Nokta Premium tekel, şehrin gelişmiş tekel bayilerindendir. Şık tasarıma ve özel olarak belirlenen ürünlerine sahip olan bayisinde uygun fiyatlarla saat 00:00’a kadar hizmet veriliyor.

Eskişehir Tekel Bayileri

Eskişehir’de hizmet vermeye devam eden tekel bayilerin genel özelliği çoğunun 00:00 sonrasında da satışlarını sürdürüyor olmasıdır. Yedi gün yirmi dört saat çalışan bir tekel bulunmuyor fakat tüm tekel bayiler için gece yarısının sonrasında da alışveriş yapma olanaklarından yararlanılabiliyor. 18 yaşından büyük olanlar için tanınan imkanlarla, alışverişlerin her zaman için uygun fiyatlarla yapılması sağlanıyor. Eskişehir gece açık tekel bayileri merkez ilçesi ağırlıklı olacak şekilde gece geç saatlerde çalışmalarını sürdürüyorlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ