Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Fakülte Bar Konserleri

1 Ağustos 2018

Eskişehir’e gelen sanatçıların ve grupların performanslarını sergilemek için, kaliteli ve popüler mekanları tercih ettikleri biliniyor. Şehir bünyesinde uzun süredir ilgi görmeye devam eden, binlerce kişiye özel olarak hizmet verilmiş olan mekanlar arasında Fakülte bulunuyor.

Eskişehir Fakülte bar konserleri için oluşturulan yeni performans takvimiyle birlikte, yüzlerce kişinin aynı anda eğlenmesi sağlanıyor. Şehrin önde gelen mekanlarından olan Fakülte’de en iyi sanatçılar sahneye çıkıyor. Saatlerce performanslarını gösterdikleri mekan için ön bilet satışları günler öncesinden başlıyor.

Eskişehir Konserleri

Eskişehir’in sadece etkinlik sayısını artırmak için değil, kaliteli sanatçıları pek çok kişiyle buluşturmak amacıyla Fakülte de bu alanda etkisini gösteriyor. Eskişehir Fakülte bünyesinde özellikle farklı müzik türlerinde kendini ispatlayan isimler sahneye çıkıyor. Uzun süredir şehre gelmesi beklenen, şarkılarıyla milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakan isimlerin kendini sahnede göstermesi için girişimlerde bulunuluyor. Sahneye çıkacak olan isimler, haftalar hatta bazen aylar öncesinden duyuruluyor.

Ön bilet satışları, her sanatçı için hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Mağduriyet oluşmaması ve sevdiğiniz sanatçılara gidebilmeniz için, Fakülte’nin etkinlikleri hakkında haberlere ulaşmanız gerekir. Ay içerisinde yapılacak olan konserlere ek olarak, birkaç ay sonrası için anlaşılan sanatçılar da takvimlerdeki yerini alıyor ve sevenlerinin bilet alması için önceden duyuru yapılıyor.

Eskişehir Fakülte Bar Konser Biletleri

Eskişehir’in gözde mekanlarından olan Fakülte Performance Hall, özellikle en iyi sanatçıların ve grupların sahne aldığı bir adrestir. Hayko Cepkin’den Sıla’ya, Buray’dan Niyazi Koyuncu’ya kadar pek çok önemli isme ev sahipliği yapıldı. Ay içerisinde hangi sanatçıların geleceği ve biletlerinin ne zaman satışa çıkacağıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şehir bünyesinde, en sevilen sanatçıların hayranları tarafından her etkinlikte biletler tükeniyor. Biletlerin çok kısa bir süre içerisinde tükenebileceğini göz önünde bulundurarak, Eskişehir Fakülte bar konserleri için inceleme yapabilir ve bilet ayırtabilirsiniz. İsim, soy isim, telefon numarası, şehir, elektronik posta adresi, öğrenci olup olmadığınız, okuduğunuz üniversite de dahil olmak üzere tüm alanları doldurmanız gerekir. Buna bağlı olarak, site üzerinden bilet ayırtmanız da mümkün olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ