Web sitemize hoşgeldiniz.

Birbirlerinin Neredeyse Tıpatıp Aynısı Olan Karı Ve Koca

Hepimiz, ‘’ İnsanlar çift yaratılır ‘’, ‘’ İnsan insana benzer ‘’ gibi atasözlerini daha önce birçok olay için defalarca duymuşuzdur. Ve hakikaten de dünya üzerinde birbirine şaşırtıcı derecede benzerlik gösteren insanların var olduğunu biliyoruz. Bunlara da özellikle ikiz olarak dünyaya gelen insanlarda daha çok rastlıyoruz.

Daha önce size, mutlaka birkaç kişi ‘’ Aaa sen benim eski sevgilime benziyorsun’’ ya da ‘’ Kuzenimin aynısısın yaa ‘’ gibi cümleler kurmuştur mutlaka. Bu cümleleri kullanan insanların bazılarındaki amaç daha fazla yakınlık kurmak adına, konuşacak bir konu üretmek olsa da, gerçeklik payının bulunduğu durumlar da mutlaka vardır tabi ki.

Aynı cümleleri siz de kuruyor olabilirsiniz. Mesela yeni doğmuş bebekler, genelde anne ya da babalara mutlaka ve mutlaka benzetilir. Yine bunun altındaki amaç da anne ya da babanın gururunu okşamak olsa da, aslında hık demiş burnundan düşmüş dedirtecek kadar büyük benzerliklerin yaşandığı durumlarla da sıkça karşılaşabiliyoruz.

Bir dönem neredeyse hepimiz, internette yeni çıkan bir uygulama olan ve bizi ünlülere benzeten o programları da mutlaka kullanmışızdır. Hatta kullananlar bilirler, ancak bilmeyenler için kısaca anlatalım. Herhangi bir fotoğrafınızı seçip, bu site içerisindeki uygulama alanına yüklüyorsunuz. Onaylama butonuna bastığınızda, uygulama sizi, yüz yapınıza ve hatta verdiğiniz poza bakarak ünlülerden biri ile yüzdesini verecek ölçüde bir benzerlik çıkartıyor karşınıza. Tabi çoğu zaman başarılı olunamayabiliyor. Ama bazı sonuçlar gerçekten de şaşırtıcı olabiliyor.

Bu benzetme konularında, şayet ikiz değilseniz, benzetmeler genelde erkekler erkeklere, kızlar da kızlara şeklinde oluyor. Ancak az sonra detaylarını paylaşacağımız bir haberde benzerlik, birbirlerinin neredeyse tıpatıp aynısı olan karı ve koca arasında gerçekleşiyor.

Bugüne kadar ruh ikizi, birbirlerine çok benziyorlar gibi kelimelerin, eşler arasında genelde davranışların ve düşüncelerin benzerliği açısından kullanılmıştı. Ancak birbirlerinin neredeyse tıpatıp aynısı olan karı ve koca arasındaki benzerlik, huy ya da mizaç konusunda değil, dış görünüşlerinde. Yanlış duymadınız, bu çift ikiz denecek boyutta bir benzerliği paylaşıyorlar. Bu benzerliğin ne şekilde elde edildiğini ve haberin detaylarını paylaşamaya artık başlayabiliriz.

Birbirlerinin İkizi Olan Karı Ve Koca

Bu haberin kahramanları olan ve birbirlerinin neredeyse tıpatıp aynısı olan karı ve koca aslen Rusyalı. 23 yaşındaki Dimitri ile karısı 21 yaşındaki Ellison birbirlerine inanılmaz derece benziyorlar. Peki, bu durum nasıl oluyor? Acaba genetik özelliklerden meydana gelen bir durum mu yoksa bu işin içinde bir iş mi var? Bu sorunun yanıtını merak edenler için, şöyle bir açıklama yapmakla işe koyulalım. 23 yaşındaki Dimitri’ nin mesleği, Drag Queen adı verilen bir meslek dalı. Yani, şov amacı ile kadın kılığına girip hatta hareketleri ile de kadını taklit eden erkeklerin yaptığı bir meslek. Hal böyle olunca, Dimitri’ nin, karısı Ellison’ a nasıl bu kadar benzeyebildiği de biraz berraklaşmaya başlıyor. Tabi olaya çeşitli makyaj hileleri vs. de girince, benzerlik son derece ayırt edilemez boyutlara ulaşıyor.

Alınan bilgilere göre çiftin evlilik töreni de bir hayli ilginç olmuş. Çünkü her ikisi de törendeki kıyafet seçimini gelinlik giymekten yana kullanmış.

Tabi ki bu sıra dışı çiftin evliliği, tüm Rusya’ da büyük bir yankı uyandırmış. İki fikir ayrılığı oluşturmuş. Bir kısım çiftin evliliğini destekleyip onlardan yana olurken, bir kısım da bu durumu son derece saçma ve çirkin bir şey olarak nitelendiriyor. Ancak çift hiçbir şeyin aşklarından daha önemli olmadığını söylemiş.

Soldaki Dimitri, sağdaki ise Ellison.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ