Web sitemize hoşgeldiniz.

Bere Modelleri ve Yapılışı Anlatımlı, Açıklamalı Bayan Bere Modelleri

Kolay bere yapımı anlatımlı olarak incelendiği zaman modeli ortaya çıkarmak çok daha kolay olmaktadır. Özellikle renk ve desen seçimini de düzgün yaptığınız zaman modelinizin dışarıda satılanlardan hiçbir farkı olmayacağından hatta çok daha kaliteli olacağından emin olabilirsiniz. Modellerin piyasaya sürülenlerden hem daha şık hem de daha modern bir görünüme sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Kolay Bere Nasıl Örülür?

Bere modelleri ve yapılışı anlatımlı şekilde şu adımlara riayet ederek kolayca ortaya çıkarılabilir.

  • Modelin öncelikli olarak lastik görünümünde olan bölüm ile başlamalısınız.
  • İnce lastik olan berelerin daha hoş bir görünüme sahip olduğu da belirtilmelidir.
  • 5 santimlik Selanik şekilde örülmüş bir kısım ile berenizin lastik kısmını tamamlayabilirsiniz.
  • Tüm berenin 28 santim civarında olması yeterli olacaktır.
  • Lastik kısmının tamamlanmasından sonra 23 santim kadar düz örgü yapmalısınız.
  • Boyut konusunda değişimler uygulayarak berenizi çocuklara uygun hale de getirebilirsiniz.
  • Model oldukça kolay olsa da özellikle başlangıç ve bitirme aşamalarında dikkatli olmalısınız. Birden kesmek yerine her sırada 2-3 keserek kapatma yapmak daha profesyonel bir sonuç verecektir.

Bere modelleri ve yapılışı anlatımlı olarak bu adımlara dikkat ederek tamamlanabilir. Modelin ölçüleri ortalama bir baş ölçüsü için yeterli olacaktır. Fakat daha tam oturan bir model oluşturabilmek adına beden ölçü tablosunu kullanabilirsiniz.

Farklı Ürünler ile Süsleyin  

Bayan bere modelleri ve yapılışı sırasında gerekli olan adımların tamamlanmasından sonra modeli süslemeye geçebilirsiniz. Modellerin her birini kendi isteklerinize ya da o sene moda olan ürünlere göre süsleyebilirsiniz. Örneğin bu sene leopar deseni oldukça ön plandadır. Modellerinizde küçük leopar kumaşlara da yer verebilirsiniz. Elde edeceğiniz şıklığın bu şekilde en üst raddede olacağından emin olabilirsiniz. Modellerde boncuklar da son senelerin trendlerindendir.

Bere modelleri sosyal medya üzerinden satışa çıkarıldığı zaman da büyük bir talep ile karşı karşıya kalmaktadır. Modellerin her biri hem şıklıkları hem de kullanışlı dokuları ile dikkat çekmektedir. Modelleri farklı tarzlarda süsleyerek alıcı bulabilir ve bu modelleri bir kazanç kapısı haline de getirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ