Web sitemize hoşgeldiniz.

Bebek Yelek Modelleri Açıklamalı, Dikişsiz Yeni Doğan Bebek Yelek Modelleri

Bebek yelek modelleri ile çocuklarınızın uzun seneler boyunca kullanabileceği ve hatta hatıra olarak da saklayabilecekleri modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Modellerin her birinin özellikle başlangıç ve bitiş safhalarında dikkatli olmaları gerekir. Bir örgünün kalitesini en net belirleyen noktaların başında bu başlangıç ve kesim yerleri gelir. Piyasada satışa çıkarılan ürünlerden bu şekilde çok daha güzellerini ve uygun fiyatlılarını kısa sürede elde edebilirsiniz.

Bebek Yeleğinin Sırt Kısmı Nasıl Oluşturulur?

Bebek yelek modelleri açıklamalı olarak şu adımlar çerçevesinde geliştirilmektedir;

  • Bebek yelek modellerinin arka kısmının 65 ilmek olarak başlanması yeterli olacaktır.
  • Her modelde olmazsa olmaz olan lastik kısmı da muntazam bir şekle işlenmelidir. 5 sıra kadar haraşo ya da Selanikten yapılan lastik kısmı yeterli olacaktır.
  • Lastik kısmı haraşodan yapıldığı zaman herhangi bir esneme payının olmayacağı da ek olarak dile getirilmelidir.
  • Lastik olarak tabir edilen kısım da dahil olmak üzere toplamda 20 santimlik bir kısım kol kesimine kadar örülmelidir.
  • Bu model ile örgü konusunda tecrübe sahibi olmayan kişiler dahi kısa bir süre içerisinde diledikleri bebek modelini ortaya çıkarabilirler.

Erkek bebek yelek modelleri ve yapılışı konusunda bu detaylara göz atarak kısa bir sürede modelleri sorunsuz bir biçimde ortaya çıkarabilirsiniz. Modellerin daha naif olabilmesi için olabildiğince ince şiş ve ip kullanılması önerilir.

Bebek yelek modelleri açıklamalı olarak incelendiği zaman şiş seçiminin de ne denli önemli olduğu görülür. Modellerin daha keyifli bir şekilde örülmesi için kaliteli ahşap şişler kullanılmalıdır. Bu şekilde elde edilecek olan örgü zevki de kat ve kat artış gösterecektir.

Modellerin Süslemeleri Nasıl Yapılmalıdır?

Kolay bebek yelek örgü modelleri arasında seçim yapılırken özellikle model süslemeleri ikinci plana atılmaktadır. Siz de örgü konusunda henüz tecrübe sahibi değilseniz öncelikli olarak modelin tamamını bitirmeli ve bunun akabinde süslemelere zaman ayırmalısınız. Kullanılan süslemede bebeklerin yutmaması ve herhangi bir tehlikenin ortaya çıkmaması için büyük parçalara yer verilmemesi gerekir. Süsleme aşaması ile uğraşmak istemeyen kişiler renkli ve desenli ipleri tercih edebilirler. Özellikle bebek yelekleri için tercihin her zaman kaliteden yana kullanılması gerekir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ