Web sitemize hoşgeldiniz.

Bacak Peelingi Nasıl Yapılır?

13 Eylül 2018

Bacaklarınızda bulunan ölü derilerden kurtulabilmek için mutlaka peeling uygulamanız gerekmektedir. Bu uygulama sırasında seçmiş olduğunuz ürün elde edeceğiniz performansı direkt olarak etkilemektedir.

Evde Peeling: Dileyen kişiler doğal ürünler ile evde kendi peeling içeriğini elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra kozmetik markaları tarafından sağlanmış olan farklı ürünler de kişilere sunulan olanaklar arasında kendisini göstermektedir.

Peeling Konusunda Dikkate Alınması Gerekenler

Bacak peelingi nasıl yapılır konu başlığı altında dikkate almanız gereken önemli noktalar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Peeling uygulamadan önce kişilerin muhakkak ciltlerini yumuşatmaları gerekmektedir.
  • Cildinizi ılık su ile hafif bir biçimde yumuşattıktan sonra dilediğiniz gibi peeling uygulayabilirsiniz. Bu şekilde süreç ve etki sizin için çok daha net bir biçimde ortaya çıkacaktır.
  • Cildiniz hassas bir dokuya sahipse büyük partiküllü olan ürünlerden kesinlikle kaçınmanız gerekmektedir. Bu büyük partiküllü ürünler sebebi ile cildinizde çizilmeler meydana gelebilmektedir.
  • Küçük partiküllü olan peelingleri dilediğiniz şekilde cildinize uygulayabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sorun ya da meydana gelecek herhangi bir tahriş söz konusu olmayacaktır.

Kahve ile bacak peelingi yapmak isteyen kişilerin muhakkak bu kriterleri ve nitelikleri aklında bulundurması ve buna göre işlem sağlaması istenmektedir. Siz de evinizde profesyonel bakımın en net halini elde edebilirsiniz.

Tuz ile Peeling Yapılır Mı?

Bacak peeling ürünleri kapsamında tuz ayrı bir öneme sahiptir. İnsan vücudu için en az su kadar önemli olan minerallerin başında tuz gelmektedir. Siz de çok kısa bir zaman dilimi içerisinde doğal ve kusursuz bir tuz bularak tüm cildinize uygulama imkanını elde edebilirsiniz. Bu noktada seçtiğiniz ürünün muhakkak doğal olması ve kimyasal içermemesi de dikkate alınması gereken detaylar arasında kendini göstermektedir.

Bacaklara tuz peelingi uygularken daha önce de belirtildiği gibi cildinizde hafif nemli bir tabakanın olması sonucu olumlu bir biçimde etkileyecektir. Uygulama sırasında dilerseniz ellerinizi dilerseniz de bu iş için özel olarak üretilmiş olan ipek keseleri kullanabilirsiniz. İpek keseler oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bacak peelingi nasıl yapılır konu başlığında yanıt ararken bu noktalara muhakkak dikkat etmeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ